Пошук по сайту

Архів новин

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
36731071
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
Цього місяця
Попередній місяць
Весь час
23724
24751
104887
36455495
640888
828250
36731071

Ваш IP: 34.228.168.200
28 березня 2024 20:33

Що таке Публічна кадастрова карта України та як нею користуватися

З 01 січня 2013 року відомості про земельні ділянки, що містяться в Державному земельному кадастрі України, є відкритими та опубліковані в мережі Інтернет. Це стало можливим шляхом створення Публічної кадастрової карти України.

Такий крок є великим досягненням у сфері земельних відносин, який дозволить остаточно сформувати кадастрову карту та підвищити гарантії прав власності на землю. Побудова сучасної кадастрової комп’ютерної системи дозволяє суттєво скоротити строки проведення операцій з землею, значно знизити рівень корупції, скоротити витрати громадян.

Разом з тим, треба розуміти, що Державний земельний кадастр України зараз активно наповнюється інформацією, вирішує багато технологічних завдань і тому на Публічній кадастровій карті України можливі помилки та деякі невідповідності.

Публічна кадастрова карта України виконує дві основні функції:

1.Перевірка наявності земельної ділянки в Державному земельному кадастрі України та відсутність помилок і невідповідностей в її відображенні.

2.Можливість надіслання електронної заяви про відсутність ділянки або помилки і невідповідності в її відображенні.

Як потрапити на Публічну кадастрову карту України?
ввести в стрічці пошуку відповідного браузера адресу сайту: http://map.dazru.gov.ua/

Як знайти земельну ділянку за її кадастровим номером?

 

Якщо державний акт на землю був виданий після 2004 року, то кадастровий номер можна знайти на зворотній частині державного акту.

 

Якщо державний акт виданий до 2004 року, то кадастровий номер треба шукати в Довідці про присвоєння кадастрового номеру. Якщо такої довідки немає, то скоріше за все земельна ділянка не має кадастрового номеру та відомості про неї відсутні в Державному земельному кадастрі України.

 

Якщо ж земельній ділянці присвоєний кадастровий номер, то його слід ввести в пошукову стрічку на сторінці Публічної кадастрової карти України та натиснути кнопку пошуку.

Якщо земельна ділянка наявна в Державному земельному кадастрі, інформація про земельну ділянку повинна з’явитися на Публічній кадастровій карті, зокрема Ви зможете побачити такі відомості:

-кадастровий номер земельної ділянки;

-форма власності (на прикладі – приватна);

-код цільового призначення (на прикладі - 03.07);

-площа ділянки в гектарах (на прикладі - 0,58099 га)

 

Дані про власника земельної ділянки на Публічній кадастровій карті України не публікуються.

 

Як шукати ділянку у якої немає кадастрового номеру?

Для пошуку земельної ділянки необхідно ввести інформацію про місцезнаходження ділянки – область, район, населений пункт.

Далі треба шукати ділянку вручну, використовуючи коліщатко миші (збільшення та зменшення масштабу) або кнопки «+» та «-»  на карті, ліву клавішу миші (якщо її натиснути, коли курсор знаходиться на карті, то карту можна пересувати в зворотному напрямку).

Для того, щоб краще орієнтуватися на місцевості можна підключити супутниковий знімок, спочатку натиснувши на карті на кнопку «Шари», а потім обравши пункт «Ортофотоплан».

 

Які помилки Ви можете побачити на карті?

1. Там, де повинна бути Ваша земельна ділянка, взагалі немає земельної ділянки («Ділянка не знайдена»).

2. Кадастровий номер не знайдено.

3. Конфігурація ділянки має помилки.

4. Межі земельної ділянки перетинаються з межами іншої ділянки (ділянок).

5. Місцезнаходження ділянки помилкове.

6. Частина ділянки у воді.

7. Частина ділянки на дорозі.

Якщо Ви не змогли знайти свою ділянку на Публічній кадастровій карті України або виявили помилки в її відображенні, Публічна кадастрова карта України допомагає сформувати електронну заявку із зазначенням проблеми, яка виникла, та надіслати її на розгляд в органи Держземагентства.

Вінницька районна державна адміністрація

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Вінницької райдержадміністрації www.vinrda.gov.ua.