Пошук по сайту

Архів новин

Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
338553
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
Цього місяця
Попередній місяць
Весь час
7202
14580
42469
221974
262994
75555
338553

Ваш IP: 54.80.80.77
22 березня 2018 17:51

РІШЕННЯ _15 вересня 2011 року 9 сесія 6 скликання

РІШЕННЯ_15 вересня 2011 року 9 сесія 6 скликанняПро районну Програму енергоефективності та енергозбереження Вінницького району на 2011-2015 рокиВідповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", резолюції Першого Віце-прем’єр-міністра України А.П.Клюєва від 16 серпня 2010 року №48230/1/1-10 до листа Національного агентства України з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів від 5 серпня 2010 року №470-01/13/1-10, з метою забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів, враховуючи клопотання районної державної адміністрації, висновки постійної комісії районної ради з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення, з питань соціально-економічного розвитку та бюджету, районна Рада

ВИРІШИЛА:1. Затвердити районну Програму енергоефективності та енергозбереження на 2011-2015 роки.

2. Рекомендувати сільським та селищним радам затвердити на сесіях відповідних рад місцеві програми енергоефективності та енергозбереження на 2011 – 2015 роки.

3. Фінансовому управлінню Вінницької райдержадміністрації (Микитюк Л.В.) в процесі виконання районного бюджету у 2011 році передбачати кошти на фінансування заходів районної цільової Програми енергоефективності та енергозбереження на 2011 – 2015 роки.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення.

Голова районної Ради С.К.ЩербатийПерший заступник голови районної

державної адміністрації В.А.КовальчукНачальник відділу розвитку

інфраструктури райдержадміністрації І.В.ЛомачковаСітарський С.М.

Дунаєва Т.М.

Вернигор І.В.

Часовських Д.В.

Добровольська Н.П.


ДОДАТОК

до розпорядження голови районної

державної адміністрації

від ______________2011 №_______Проект районної програми енергоефективності та енергозбереження

на 2011-2015 рокиІ. Загальна характеристика ПрограмиЗдатність застосування різноманітних форм енергії в якості палива була ще з доісторичних часів і залишається до сьогодення найважливішою для розвитку людства.

В нинішній час найоптимальнішими видами палива є - природний газ та електрична енергія.

Електрифікація - широке впровадження у виробництво і побут електричної енергії. Електрифікація підвищує продуктивність праці і ефективність виробництва.

Програма - це узгоджений за ресурсами, виконавцями і термінами реалізації комплекс заходів, спрямованих на створення фінансових, соціально-економічних, організаційно-господарських та інших умов вирішення проблем електрозабезпечення (переведення на електроопалення) населених пунктів району.

Програму енергоефективності та енергозбереження Вінницького району на 2011-2015рр. розроблено відділом розвитку інфраструктури за участю відділів та управлінь райдержадміністрації.

Основними принципами, що покладені в основу даної Програми, є: актуальність, системність, ефективність, координованість.ІІ. Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована програма

За роки незалежності України ціни на енергоресурси виросли настільки, що плата за енергоносії стала відчутним тягарем для переважної більшості споживачів енергії, як приватних, так і державних. У бюджетних організаціях видатки на енергію посідають сьогодні друге місце після заробітної плати. Водночас надходження в місцевий бюджет на ці потреби здебільшого недостатні. Все це змушує місцеву владу дедалі частіше шукати невикористані можливості у себе на місці. Таким резервом, зокрема, є підвищення ефективності використання наявних місцевих та відновлювальних джерел енергії.


ІІІ. Основні програмні заходи

Визначення пріоритетності об’єктів переведення на електроопалення чи інший вид палива та їх черговість.

Виготовлення, фінансування та проведення експертизи проектно-кошторисної документації .

Здійснення фінансування виконання програмних заходів з районного бюджету.

Проведення аналізу будівництва та стану об’єктів і внесення змін та доповнень до даної програми в процесі її реалізації.Основними принципами, що покладені в основу даної Програми, є: актуальність, системність, ефективність, координованість.ІV. Мета програми

Енергетична безпека є однією з найважливіших складових національної безпеки, необхідною умовою забезпечення сталого розвитку держави. Енергетична безпека передбачає досягнення стану технічно надійного, стабільного, економічно ефективного та екологічно безпечного забезпечення енергетичними ресурсами економіки і соціальної сфери.

Метою програми є спрямування дій органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, організацій, населення району на вирішення завдань соціально-економічного розвитку району, а саме:

допомога територіальним громадам, а також розташованих на їх територіях підприємствам та організаціям, в першу чергу - об’єктам освітянської галузі, у вирішенні власних енергетичних проблем шляхом сприяння впровадженню управлінських та технологічних інновацій у сфері енергетики задля добра людей і природного довкілля.

Програма передбачає проведення на рівні району технічного та економічного переоснащення енергетичних систем, котелень, їх механізмів та обладнання. Кінцевим результатом реалізації програми повинна стати якомога ширша заміна традиційних видів палива на альтернативні ( з врахуванням специфіки зони), заміна наявних застарілих котлів на максимально універсальні та пошук резервних видів палива.V. Напрями діяльності і заходи програми

Для виконання програми будуть задіяні організації відповідного виробничого спрямування .

Розробка проектів проводиться відповідною проектною організацією згідно з договором на виконання проектних робіт. Замовниками проектів виступають розпорядники бюджетних коштів (відділ освіти, відділ охорони здоров’я, відділ культури та туризму райдержадміністрації, сільські та селищні ради).

Встановлення нових котлів на підставі розробленої та затвердженої проектної документації дасть змогу виконати вимоги Держпромнагляду стосовно охорони праці та техніки безпеки, адже на даний момент діюче котельне обладнання застаріле, без відповідних паспортів та сертифікатів.

Прогнозується покращення екологічного середовища - суттєво зменшаться викиди забруднюючих шкідливих речовин в повітря від спалювання низькосортного вугілля.

Переведення котелень закладів бюджетної сфери на альтернативні (поновлювальні джерела енергії) по періодах висвітлено в додатку до програми. .

Вінницька районна державна адміністрація

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Вінницької райдержадміністрації www.vinrda.gov.ua.