Пошук по сайту

Анонси подій

Оголошення

Архів новин

Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
6770851
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
Цього місяця
Попередній місяць
Весь час
9909
12440
37778
6624132
161493
473258
6770851

Ваш IP: 18.207.238.169
11 грудня 2019 16:14

Завершилася спартакіада школярів

Загалом у заході взяв участь 1971 учень. Ще 117 юних спортсменів були учасниками ІІІ (обласного) етапу Спортивних ігор школярів. Це учні Агрономічненської, Пултовецької, Сосонської СЗШ І-ІІІ ст., Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст.№1, Некрасівської ЗОШ І-ІІІ ст., Оленівського, Степанівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ. 
Зональні та фінальні етапи районної Спартакіади пройшли на достатньо високому організаційному рівні на базі спортивних споруд Агрономічненської, Михайлівської, Медвежовушківської СЗШ І-ІІІ ст., Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст.№1, Стрижавської, Некрасівської, Луко-Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ст., Вінницькохутірського, Оленівського НВК ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ, НВК: «ЗОШ І – ІІІ ст.-ліцей смт Стрижавка», КЗ «Прибузький НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ».
За підсумками Спартакіади, переможцями в загальнокомандному заліку стали:

Серед СЗШ І-ІІІ ст. 
І місце – Оленівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (директор школи Н.М.Стасюк, вчитель фізичної культури В.М.Котуз).
ІІ місце – Некрасівська ЗОШ І-ІІІ ст.(директор школи М.Г.Савченко, вчитель фізичної культури М.І.Закусило).
ІІІ місце – Вороновицька СЗШ І-ІІІ ст.№1 (директор – В.А.Пелешок, вчителі фізичної культури – П.К.Колісник, І.М.Ніщук).
Серед СЗШ І-ІІ ст.
І місце - Ільківська ЗОШ І-ІІ ст.(директор та вчитель фізичної культури Б.І.Кравець)
ІІ місце – КЗ «Прибузький НВК: ЗОШ І-ІІ ст.» (директор О.В.Студілко, вчитель фізичної культури Є.А.Коломієць);
ІІІ місце – Щітецька СЗШ І-ІІ ст. (директор Н.В.Шалімова, вчитель фізичної культури М.Т.Бортновський).
Зовсім небагато недотягнули до призових місць Пултовецька СЗШ І-ІІІ ст. (директор М.М.Стець, вчитель фізичної культури С.М.Федорцова) та Стадницька ЗОШ І-ІІ ст. (директор Т.М.Черниш, вчитель фізичної культури С.В.Лащ), - вони вибороли четверті місця у відповідних категоріях.
Із року в рік гарні результати зі всіх видів спорту в рамках Спартакіади показують Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст., НВЗ: «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей смт Стрижавка».
В окремих видах спорту найкращими стали, посівши перші місця: 
Вороновицька СЗШ І-ІІІ ст. №1 (волейбол серед дівчат), Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст. (футбол), Пултовецька СЗШ І-ІІІ ст. (баскетбол серед юнаків, стрітбол серед юнаків), Некрасовська ЗОШ І-ІІІ ст. («Старти надій», легка атлетика, настільний теніс), Оленівський НВК:ЗОШ І-ІІІ ст. (баскетбол серед дівчат, стрітбол серед дівчат), Вінницькохутірський НВК (спортивний туризм), Сосонська СЗШ І-ІІІ ст. (волейбол серед юнаків), Стадницька ЗОШ І-ІІ ст. (футбол), КЗ «Прибузький НВК: ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» (стрітбол серед юнаків і дівчат), Ільківська СЗШ І-ІІ ст.(легка атлетика, настільний теніс, спортивний туризм), Зарванецька ЗОШ І-ІІ ст.(футзал), Сокиринецька СЗШ І-ІІ ст.(«Старти надій»). В порівнянні з минулим роком значно покращили свої результати команди: Оленівського НВК:ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (на 16 позицій), Сосонської ЗОШ І-ІІІ ст. (на 7 позицій), КЗ «Великокрушлинецька ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ», (на 6 позицій), Степанівського НВК:ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ, Гавришівської СЗШ І-ІІІ ст. та Комарівського НВК:ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ (на 4 позиції). 
На обласному етапі наші спортсмени змагалися в 13 видах програми. Серед найвагоміших результатів були: 
- 4 місце Некрасівської ЗОШ І-ІІІ ст. у Всеукраїнських змаганнях «Старти надій»; 
- 7-мі місця Оленівського НВК:ЗОШ І-ІІІ ст. (стрітбол серед дівчат) та Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст.№1 («Нащадки козацької слави»);
- 8 місце на ІІІ етапі з настільного тенісу Некрасівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Грамотами обласного відділення Комітету з фізичної культури і спорту нагороджено учнів Некрасівської ЗОШ І-ІІІ ст., які стали переможцями і призерами обласних змагань з легкої атлетики (стрибки в довжину) за програмою «Старти надій»: Анастасію Фомінцову, Дашу Полонську та Анастасію Шулякову. 
Приємно відмітити, що до проведення Спартакіади постійно долучалися, підтримуючи її фінансово та організаційно, такі організації, як ВРО ВФСТ «Колос» АПК України (голова Р.А.Юсумбелі), управління праці та соціального захисту населення РДА (керівник Н.П.Ходацька), федерація з кульової стрільби (очільник О.Л.Лесніков), кафедра фізичної культури і спорту ВНТУ (завідуючий проф. Л.Г.Євсєєв), ДЮСШ «Десна» (директор А.О.Заводян) і ра-йонний Будинок школярів та юнацтва (в.о. директора К.П.Федорець), надали значну допомогу організаційному комітету Спартакіади в питаннях суддівства.

Вас може зацікавити:

Вінницька районна державна адміністрація

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Вінницької райдержадміністрації www.vinrda.gov.ua.