Пошук по сайту

Анонси подій

Архів новин

Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
335296
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
Цього місяця
Попередній місяць
Весь час
3945
14580
39212
221974
259737
75555
335296

Ваш IP: 54.224.148.23
22 березня 2018 09:49

Медична галузь Вінницького району готова працювати в умовах реформи, - Михайло Демченко на підсумковій медичній раді

Проведено медичну раду представників первинної та вторинної ланки медицини Вінницького району про підсумки діяльності Вінницької ЦРКЛ та КЗ «Вінницький районний ЦПМСД» Вінницької районної ради за 2017 рік та основні завдання на 2018 рік під керівництвом головних лікарів Олександра Кривов’яза та Вадима Пасічника.

В підсумковій нараді взяли участь голова районної державної адміністрації Михайло Демченко, голова районної ради Сергій Сітарський, його заступник Олексій Плакида, депутати районної ради та медичні працівники району.

Представники двох медичних структур району підвели підсумки роботи за 2017 рік. Зокрема, проаналізували рівень захворюваності населення, госпіталізації хворих, проведення обстежень, а також профілактичну роботу в напрямку раннього виявлення захворювань. Не оминули увагою  і фінансову та господарську діяльність закладів охорони здоров’я.

Головний лікар ЦПМСД Вадим Пасічник доповів, що відповідно до Урядової Програми реімбурсації «Доступні ліки» більше 20-ти тисяч пацієнтам з серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою та цукровим діабетом ІІ типу виписано рецептів на 1,4 млн. грн. Державної цільової субвенції для забезпечення препаратами інсулінів використано 456,8 тис.грн. Для забезпечення хворих, які підлягають пільговому і безкоштовному лікуванню використано коштів районного бюджету 841,7 тис.грн. Також, зазначив, що з метою покращення медичної допомоги населенню проведена робота щодо зміцнення матеріально-технічної бази лікувально-профілактичних закладів ЦПМСД.     

Головний лікар Вінницької центральної районної клінічної лікарні Олександр Кривов’яз зазначив, що пріоритетним напрямком державної політики в галузі охорони здоров'я протягом 2017 року було збереження та покращання здоров’я громадян України та збільшення середньої тривалості якісного життя, формування санітарного та епідемічного благополуччя населення. 

Протягом 2017 року для забезпечення покращення стандартів медичного обслуговування населення по ВЦРКЛ було проведено ряд заходів. За рахунок усіх джерел фінансування у 207 році виконано ремонтних та будівельних робіт в закладі на  7,6 млн.грн. Головний лікар вторинної ланки зазначив, що було завершено ремонт гінекологічного відділення, капітальний ремонт неврологічного стаціонару, отоларингологічного відділення, проведено «Капітальний ремонт (утеплення стін та заміні покрівлі) будівлі Вінницької ЦРКЛ, І черга». В минулому році було придбано обладнання та двічі отримана гуманітарна допомога.

Завершуючи свою доповідь Олександр Леонідович виділив основні завдання на 2018 рік, це перетворення ВЦРКЛ з бюджетної установи у комунальне некомерційне підприємство, впровадження медичної інформаційної системи та комп’ютерної техніки для лікарні.

В обговоренні взяли участь заступник головного лікаря з медичної частини Тетяна Катілова по питанню організації надання медичної допомоги населенню Вінницького району на рівні Вінницької ЦРКЛ та заступник головного лікаря з дитинства та пологової допомоги Валерій Щербань по основних показниках роботи педіатричної служби та пологової допомоги.

 «У 2018 році нас чекає багато викликів і змін. Першочерговим завданням в реформуванні медичної галузі району є перетворення медичних закладів у неприбуткові підприємства. Вже до кінця квітня буде здійснено реорганізацію первинної ланки шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство», - наголосив голова райдержадміністрації Михайло Демченко. Також зазначив, що завдяки підтримці та сприянню народного депутата України Олексія Порошенка відремонтовані відділення районної лікарні, які відповідають європейським стандартам.

Керівники району подякували лікарям за сумлінне виконання свого професійного обов'язку — надання медичної допомогу населенню району та за плідну співпрацю у 2017. Вони зазначили, що надалі будуть сприяти, щоб матеріально-технічна база, як первинної так і вторинної ланки покращувалась.

По завершенню медичної ради головний лікар Вінницької ЦРКЛ Олександр Кривов’яз вручив подяки кращим медичним працівникам за значний особистий внесок, надання якісної медичної допомоги населенню, високий професіоналізм, сумлінну працю.

Вас може зацікавити:

Вінницька районна державна адміністрація

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Вінницької райдержадміністрації www.vinrda.gov.ua.