Пошук по сайту

Анонси подій

Оголошення

Архів новин

Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
6688064
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
Цього місяця
Попередній місяць
Весь час
2742
13524
63932
6518618
78706
473258
6688064

Ваш IP: 100.26.176.182
06 грудня 2019 04:55

Михайло Демченко: Завдяки реформі децентралізації Якушинецька ОТГ займає лідируючі позиції

03 березня 2019 року відбулися загальні збори жителів Якушинецької об’єднаної територіальної громади. Основним питанням порядку денного був звіт голови Якушинецької ОТГ Василя Романюка про виконану роботу за 2018 рік.

На зборах були присутні голова райдержадміністрації Михайло Демченко, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Надія Ходацька, перший заступник начальника Вінницького приміського об’єднаного управління пенсійного фонду України Вінницької області Тетяна Свиридович, депутати райради від ОТГ Олександр Мельник та Василь Катілов, депутати ОТГ.

Про свою роботу прозвітували керівники структурних підрозділів сільської ради - начальник КП «Муніципальна поліція» - Микола Ковальський, директор комунального підприємства СКЕП "Сількомсервіс"Дмитро Маркорій, начальник відділу освіти, молоді та спорту ОТГ Андрій Мазурик та начальник ЦНАПу Оксана Романюк. 
Про підсумки роботи соціально-економічного розвитку Якушинецької громади за 2018 рік доповів голова  ОТГ Василь Романюк. Коротко зупинився по кожній сфері діяльності. Зауважив, що вже триває процедура приєднання до ОТГ ще 2-ох нових громад – Некрасовської Вінницького району та Дашковецької Літинського району,  а по перспективному плану – на черзі Пултівецька та Микулинецька громади. Упродовж 2018 року до бюджету ОТГ надійшло 97,4 млн.грн. власних надходжень, виконання складає 102%. Розпочато будівництво ЦНАПу, яке на сьогоднішній день вже практично закінчено. Вартість проекту складає понад 11 млн.грн.   У 2018 році заасфальтовано майже 25 тис.кв.м.  дорожнього покриття. Також окреслив основні завдання на  2019 рік.

Мешканці територіальної громади мали змогу задати хвилюючі їх питання - це виділення земельних ділянок учасникам АТО та ООС, освітлення вулиць, асфальтування доріг, будівництва школи в с. Зарванці та ін.

Керівники структурних підрозділів Вінницької райдержадміністрації надали роз’яснення стосовно перерахунку пенсій та виплати монетизованих субсидій.

Жителі громади переглянули відеоролики «Вінниччина як вона є. Вінницький район» та «Вінниччина - 2018. Є що сказати!» про досягнення області за різними галузями.

Голова районної державної адміністрації Михайло Демченко підводячи підсумок зібрання зазначив: «Слухаючи звіт сільського голови можна сказати, що у 2018 році зроблено великий об’єм робіт у вашій територіальній громаді. Реформа децентралізації – це одна з найуспішніших реформ. І ви, як ніхто відчули перші покращення в громаді. Велика кількість коштів надійшла після об’єднання. Відповідно до Перспективного плану Вінницької області, в районі планується  6 ОТГ, на сьогодні є 4 – Якушинецька, Лука-Мелешківська, Сокиринецька, Вороновицька. На часі другий етап реформи децентралізації та адміністративної реформи над якими зараз працює Уряд.  Кожна об’єднана територіальна громада має бути абсолютно спроможна та ефективна щодо розвитку населених пунктів, від розвитку інфраструктури до залучення інвесторів. Завдяки Уряду Володимира Гройсмана в країні впроваджується ряд реформ за підтримки Президента України. Саме злагоджена, системна та командна робота керівників держави призводить  до позитивних змін в нашій країні. Після завершення реформи децентралізації ми відчуємо рівність між територіальними громадами. Я більш ніж впевнений, що це буде великий поштовх щодо  розвитку всієї України. Завдячуючи Уряду та сприяння народних депутатів України Олександра Домбровського, Сергія Кудлаєнка, Олексія Порошенка на соціально-економічний розвиток Вінницького району було виділено близько 30 млн.грн. Сподіваюсь на їх подальшу підтримку в розвиток територіальних громад району. Пріоритетним завданням вашої громади – є будівництво Зарванецької школи. Я, як голова райдержадміністрації докладу максимум зусиль спільно з депутатами районної ради та за підтримки керівників області для реалізації даного проекту.»

Також, Михайло Іванович подякував депутатському корпусу Якушинецької ОТГ та депутатам районної ради Василю Катілову, Олександру Мельнику за злагоджену роботу у вирішенні низки питань.

Вас може зацікавити:

Вінницька районна державна адміністрація

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Вінницької райдержадміністрації www.vinrda.gov.ua.