Пошук по сайту

Анонси подій

Архів новин

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
6419414
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
Цього місяця
Попередній місяць
Весь час
3319
13901
47992
6259327
283314
471960
6419414

Ваш IP: 35.175.120.174
21 листопада 2019 04:57

Обговорили перспективи розвитку та проблеми Нової української школи

19  лютого  2019 року під керівництвом  начальника  відділу  освіти  Вінницької  райдержадміністрації  Світлани Томусяк  на  базі  Агрономічної  СЗШ І-ІІІ ст. був проведений  круглий  стіл  «Перспективи розвитку та проблеми Нової української школи» для  заступників директорів з навчально-виховної роботи та вчителів 1 класів  закладів  загальної  середньої  освіти району.

В роботі круглого столу взяли  участь  голова Вінницької райдержадміністрації Михайло Демченко, голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський , директор КУ «Вінницький  районний  методичний  центр  закладів  освіти» Олена Наскальна.

«Для нас є надзвичайно важливим думка вчителів безпосередньо з місць щодо тієї проблематики , яка існує в програмі Нової української  школи.  Цей захід націлений, щоб почути думку кожного з вас та врахувати її  в подальшій роботі. Уряд на чолі з Володимиром Гройсманом за підтримки Президента України впроваджують нові реформи щодо покращення життя населення, і одна із них освітянська, яка націлена на результат. З її стартом ми бачимо перші успіхи. Дітлахи на уроках у формі гри відчувають себе більш розкутими, кожний з них може висловити свою думку. Сьогоднішня зустріч дасть можливість об’єктивно оцінити ситуацію по кожному навчальному закладу Вінницького району. Ми будемо намагатися в цьому році забезпечити вас усіма необхідними матеріалами.  У 2018 році Вінницький район один із перших  у Вінницькій області, який забезпечив меблями, дидактичними матеріалами, комп’ютерною технікою заклади освіти до 1 вересня. Дякую в цій частині начальнику відділу освіти Світлані Томусяк за оперативну роботу щодо проведення закупівлі», - наголосив Михайло Демченко.

Вищезазначений захід був поділений на дві частини: практична та теоретична. В практичному  блоці  для  педагогів  району  були  запропоновані  уроки  за програмою НУШ у 1-А, 1-Б, 1-В та 2-Б класах. Під час виступів та обговорення учасниками заходу були розглянуті питання щодо перспектив розвитку та проблем НУШ, а також детально опрацьовані  питання  організації  роботи  у закладах освіти району за Концепцією Нової української школи. Підводячи підсумок заходу, начальник  відділу  освіти  Томусяк С.М. зазначила, що питання  реалізації Концепції Нової української школи  є  одним  з ключових та першочергових завдань для  кожного закладу освіти району.

З інформацію про нові методичні  підходи  до  роботи  вчителів  у НУШ ознайомила присутніх методист КУ «Вінницький районний  методичний  центр  закладів  освіти» Бадюк Т.К. За темою «Нова українська школа в дії», цікаво представила  свою роботу з першокласниками учитель Стадницької СЗШ І-ІІ ст. Мисак Н.С. та  інші педагоги  району, які застосовують на практиці методику НУШ. Думку батьківської громадськості з приводу реалізації Концепції НУШ узагальнила в своєму виступі практичний психолог Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст. Бісікало Л.Г.

В своїх  виступах  всі  присутні  зазначали  про  те, що  учні 1 класу  краще сприймають  навчальний  матеріал  в  ігровій  формі  та  через  практичну, дослідницьку  діяльність; швидше  і  легше проходить період  адаптації  до  навчання  в  школі, вагомим також є значення  наочності, дидактичних  матеріалів  та  застосування  в  роботі  комп’ютерної  техніки.

Вас може зацікавити:

Вінницька районна державна адміністрація

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Вінницької райдержадміністрації www.vinrda.gov.ua.