Пошук по сайту

Анонси подій

Оголошення

8307225
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
Цього місяця
Попередній місяць
Весь час
9812
12948
35884
8180759
9812
393258
8307225

Ваш IP: 3.235.75.196
01 квітня 2020 17:20

Підбили підсумки соціально-економічного розвитку Вінницького району в 2019 році

25 лютого відбулось розширене засідання колегії Вінницької райдержадміністрації, на розгляд якої було винесене питання соціально-економічного  розвитку Вінницького району в 2019 році та завдання на 2020-й.

В роботі колегії взяли участь депутат районної ради Михайло Демченко, заступник голови районної ради Олексій Плакида, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, установ, підприємств та організацій району, сільські, селищні голови, голови та старости ОТГ, керівники силових структур району, директори закладів освіти району, представники засобів масової інформації та громадських організацій.

У ході засідання присутні заслухали публічний звіт заступника голови Вінницької райдержадміністрації Олега Бегуса про діяльність Вінницької районної державної адміністрації за 2019 рік.

 «2019 рік для органів виконавчої влади та місцевого самоврядування був надзвичайно відповідальним для вирішення як державних, так і суспільних питань. Пріоритетними були питання в галузях освіти та охорони здоров’я, будівництва та реконструкції об’єктів соціальної інфраструктури, вуличного освітлення, водогону, ремонту доріг загального користування», - зауважив Олег Михайлович.

У 2019 році спостерігається позитивна динаміка основних показників: збільшення надходжень до місцевого бюджету від діяльності малого і середнього підприємництва - на 14,2%; зростання середньомісячної заробітної плати - на 8,8 % (8522 грн); збільшення обсягів реалізованої промислової продукції - на 16,5%, зростання експорту товарів на 77,8% (або 21,4 млн дол.).

Лідируючі позиції серед районів займає район в будівельній галузі. Найбільше коштів інвесторів у 2019 році було вкладено у будівництво житлових будівель. За останні 3 роки обсяги капітальних інвестицій збільшились на 70,3%. У 5 населених пунктах Вінницького району будується 55 багатоквартирних будинків.

В аграрний сектор району, на безповоротній основі, було направлено 1,7 млн грн державних коштів. Фермерські господарства району за придбані трактори отримали 120,0 тис. грн. державної підтримки - 25% вартості придбаної техніки.

Отримали дотацію 330 громадян Вінницького району, які займаються тваринництвом в індивідуальному господарстві за утримання 622 голів молодняка великої рогатої худоби на суму 1,0 млн грн.

За придбані індивідуальні доїльні установки громадянам, які утримують три і більше корів молочного напрямку було виплачено компенсації на суму 35 тис.грн за 4 доїльних установки.

Для поліпшення екологічного стану навколишнього природного середовища у Вінницькому районі на 2017-2020 роки здійснено заходи по ліквідації стихійних сміттєзвалищ в селах Мізяківські Хутори, Сосонка  та захоронено 1096 м побутових відходів, на що використано 150,0 тис. грн з районного бюджету. Сільськими радами придбано 40 контейнерів для твердих побутових відходів на суму 367,6 тис. грн, в тому числі Бохоницькою сільською радою за кошти обласного природоохоронного фонду.

Для забезпечення якісною питною водою населення району на співфінансування проектів з районного бюджету виділено 1,0 млн. грн., з сільських бюджетів – 1,6 млн грн та 399,4 тис. грн з бюджету Вінницької ОТГ. В населених пунктах сіл Великі Крушлинці, Тютюнники, Малі Крушлинці, Оленівка, Писарівка, Бохоники, Іванівка будувалися розвідувально-експлуатаційні свердловини та мережі водогонів.

Територіальними громадами району за 2019 рік проведено капітальні та поточні ремонти доріг комунальної власності на суму 19,0 млн грн.

За рахунок субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій здійснено  капітальний ремонт проїзної частини 2-х провулків Променевих та вул. Гагаріна села Агрономічне, на що використано 3,0 млн грн державної субвенції та 250 тис. грн - кошти бюджету Вінницької ОТГ.

Капітальний ремонт та реконструкція зовнішнього освітлення вулично-дорожньої мережі проводилася в 10 населених пунктах району. З районного бюджету співфінансувалися роботи в селах Гавришівка, Пултівці, Сосонка, Олександрівка, Широка Гребля  - було використано 1,0 млн грн.

У 2019 році розпочала свою роботу клініко - діагностична лабораторія у відремонтованому приміщенні І поверху адміністративного корпусу Вінницького районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги, на виконання робіт з районного бюджету було використано 800,0 тис. грн. Проведено ремонти фельдшерського пункту села Медвеже Вушко та амбулаторій сіл Мізяківські Хутори та Сосонка.

За кошти державної субвенції на соціально-економічний розвиток проводилися роботи  по капітальних ремонтах пологового відділення, на що використано 2,8 млн грн коштів державного бюджету та звершується ІІ черга утеплення фасаду Вінницької центральної районної клінічної лікарні (2,5 млн грн).

Для забезпечення хворих, які підлягають пільговому і безкоштовному лікуванню використано з місцевих бюджетів 2, 37 млн грн. Тільки з районного бюджету виділено 1, 924 млн грн, в тому числі на безкоштовні ліки – 682,9 тис. грн, на рідкісні захворювання – 1,1 млн грн. та туберкулін – 53,9 тис. грн. На забезпечення засобами гігієни людей з особливими потребами з місцевих бюджетів використано 16 тис. грн.

368 пацієнтів, що потребували інсулінотерапії, були на 100% забезпечені препаратами, на що у 2019 році з державного бюджету  використано - 1,7 млн грн, районного – 339 тис. грн та бюджетів ОТГ – 100,0 тис. грн.

Було відкрито дитячий садочок «Золота рибка» в селі Зарванці Якушинецькій ОТГ  для 75 дошкільнят, дитячо-спортивний комплекс «Мрія» в селі Сосонка та тренажерний зал в селі Стадниця.

Завершено будівництво мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту на території Лука-Мелешківської ОТГ, розпочато - на територіях Стрижавської ЗОШ І-ІІІ ст. та Якушинецького ліцею. У 7-ми населених пунктах району встановлено дитячі спортивні майданчики.

Продовжувалися роботи по реконструкції будівлі навчально-виховного закладу загальноосвітнньої школи I—III ступенів — ліцей селища Стрижавка та будівництву школи в селі Ільківка.

З державного та районного бюджетів 2 роки поспіль виділялися кошти на закупівлі сучасних меблів, комп’ютерної техніки та дидактичного матеріалу для потреб «Нової української школи». У 2019 році з державного бюджету профінансовано 1,4 млн грн та 150,0 тис. грн з районного.

В селі Некрасово відбулось урочисте відкриття Будинку культури після капітального ремонту приміщення.

У 2019 році за рахунок виділення коштів з місцевих бюджетів та спонсорів проведено ремонти приміщень 16 сільських (селищних) будинків культури і клубів.

За результатами Всеукраїнської предметної олімпіади з географії учень 10 класу Якушинецького ліцею - Марценюк Андрій виборов ІІІ місце у Міжнародній олімпіаді з географії, яка відбулася 29 серпня 2019 року в Південній Кореї. Його вчитель, Заболотна Галина Іванівна відповідно до указу Президента України від 21 січня 2020 року отримала звання «Заслужений вчитель України».

У ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад  15 учасників  з числа учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти Вінницького району вибороли  призові місця, з них: 2 – перших місця, 5 – других і 8 - третіх. У  ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки 1 учень став лауреатом, 1 учениця взяла участь у ІV етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка.

Три спортсмени Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» з відділення УШУ (східні єдиноборства) стали чемпіонами України з цього виду спорту та призерами чемпіонату Європи, який проходив в м. Батумі (Грузія).

Перше місце здобула футбольна команда «Десна» 2007-2008 років народження на Всеукраїнських змаганнях з футболу спортивного товариства «Колос» «Золотий колосок» у місті Скадовськ.

З метою придбання житла трьом особам з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, перераховано з державного бюджету на поточні рахунки із спеціальним режимом використання  1 млн. 60 тисяч гривень.

За 2019 рік бюджетними закладами, структурними підрозділами районної державної адміністрації проведено 392 закупівлі через електронну систему ProZorro. Загальна економія за завершеними закупівлями перевищила 6,3 млн грн, що складає 8,3% від очікуваної вартості.

 «Шановні члени колегії, шановні запрошені, хотів би подякувати усім за співпрацю та плідну роботу у минулому році. Перед нами стояло багато викликів, але спільними зусиллями ми змогли гідно їх пройти та реалізувати багато значущих проектів. Попереду чекає багато змін, але всі зміни, які відбуваються з нами – лише на краще»,- зазначив депутат районної ради Михайло Демченко.

Досягнення району – це результат тісної співпраці управлінь, відділів, служб райдержадміністрації з районною, сільськими, селищними радами, об’єднаними територіальними громадами, депутатами  всіх рівнів та обласною державною адміністрацією.

     ЗВІТ.pdf

Звіт (презентація)

Вас може зацікавити:

Вінницька районна державна адміністрація

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Вінницької райдержадміністрації www.vinrda.gov.ua.