Пошук по сайту

Архів новин

45330175
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
Цього місяця
Попередній місяць
Весь час
7614
15707
138465
45020440
435173
266718
45330175

Ваш IP: 3.145.15.187
20 квітня 2025 10:19

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Від 07 липня 2017 року № 445 "Про надання щомісячної соціальної грошової допомоги членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції для компенсації за..."

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 07 липня 2017 року   № 445

Про надання щомісячної соціальної грошової допомоги членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції для компенсації за пільговий проїзд

      Відповідно до статті41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» районної Комплексної Програми соціального захисту населення Вінницького району  на період до 2020 року», затвердженої рішенням 6 сесії Вінницької районної ради 7 скликання від 22лютого 2016 року № 90,на виконання листа Вінницької облдержадміністрації від 18.12.2015року № _____ та з метою надання щомісячної соціальної грошової допомоги членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції для компенсації за пільговий проїзд:

1.Надавати щомісячну соціальну грошову допомогу:

_________________200 грн                                                           

      2.Управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації  (Ходацька Н.П.) виплату  щомісячної соціальної грошової допомоги членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції для компенсації за пільговий проїзд проводити з дня встановлення статусу та дати видачі посвідчення.

 

  1. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації ( Микитюк Л.В.) видатки здійснювати за рахунок коштів, передбачених в районному бюджеті за КПКВК МБ 1513400 «Інші видатки на соціальний захист населення» - «Районна комплексна Програма соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року (п. 4.5. Надання щомісячної соціальної грошової допомоги членам сімей загиблих учасників АТО для компенсації за пільговий проїзд)», по КЕКВ 2730 «Інші виплати населенню».

4.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Бегуса О. М.

 

Голова районної державної 

адміністрації                                                                М.І.ДЕМЧЕНКО

Вінницька районна державна адміністрація

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Вінницької райдержадміністрації www.vinrda.gov.ua.