Пошук по сайту

Архів новин

45343267
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
Цього місяця
Попередній місяць
Весь час
3379
17327
3379
45191710
448265
266718
45343267

Ваш IP: 18.221.234.104
21 квітня 2025 02:21
 
Психологиня Вінницького районного відділу № 1 філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області Ганна Задворна взяла участь у цьому заході з метою підвищення кваліфікації із надання психосоціальної підтримки суб’єктам пробації, зокрема особам, які постраждали від торгівлі людьми, через набуття нових професійних інструментів.
 
Під час тренінгу учасники мали можливість опанувати методи базової та цілеспрямованої психосоціальної підтримки, навчитися використовувати техніки кризових інтервенцій, отримали навички зміцнення позитивних допінг-стратегій, які є критично важливі у стресових станах, удосконалили свої навички у розпізнаванні складнощів із психічним здоров’ям і підсилили компетенції піклування про емоційний добробут.
 
До психологічних особливостей людей, які постраждали від торговців людьми, можна віднести такі особливості, як: розлади особистості, висока збудливість, тривожність, депресивні стани, порушення сну та адиктивна поведінка. Для жінок найчастіше характерна фрагментація пам’яті, втрата реального почуття часу, апатія, постійне почуття страху, горя, розпачу, плаксивість та замкнутість. Чоловіки, які постраждали від торгівлі людьми, часто перекладають на себе всю відповідальність за те, що сталося, вони замкнені, тривожні, агресивні, у них порушена концентрація уваги і сон.
 
Крім цього, отримана психологічна травма не дозволяє потерпілим адекватно оцінювати подію, робити оптимальні дії та правильно будувати свою поведінку. Іноді люди навіть не усвідомлюють, що постраждали від злочинних дій.
 
По завершенню дводенного тренінгу усі учасники пройшли вихідне анкетування, обговорили очікування, рефлексували, ділились враженнями та отримали сертифікати.