Пошук по сайту

Архів новин

45324638
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
Цього місяця
Попередній місяць
Весь час
2077
15707
132928
45020440
429636
266718
45324638

Ваш IP: 18.119.28.119
20 квітня 2025 03:06

Голова Верховної Ради України обговорив з послами країн Північної Європи та Балтії співпрацю в міжнародних організаціях та проведення реформ в Україні

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков обговорив з послами країн Північної Європи та Балтії співпрацю на міжнародних майданчиках та проведення реформ в Україні.

«Щиро вдячний за підтримку з боку ваших держав територіальної цілісності та суверенітету України. Для нас це дуже важливо. Так само для нас важлива санкційна політика щодо країни-агресора, а також підтримка України на міжнародній арені, зокрема, у рамках міжнародних організацій», - сказав Дмитро Разумков під час зустрічі.

Він наголосив на важливості співпраці в межах ООН, ОБСЄ, Парламентської асамблеї ОБСЄ, Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ).

Крім того, під час зустрічі сторони обговорили проведення реформ в Україні, зокрема антикорупційну та децентралізації.

Вінницька районна державна адміністрація

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Вінницької райдержадміністрації www.vinrda.gov.ua.