Пошук по сайту

Архів новин

45311834
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
Цього місяця
Попередній місяць
Весь час
4980
24325
120124
45020440
416832
266718
45311834

Ваш IP: 3.19.255.50
19 квітня 2025 07:33

Керченський міст знадобиться окупантам, коли вони будуть терміново покидати український Крим – Президент

«Незаконне будівництво Керченського мосту є черговим свідченням нехтування міжнародним правом з боку Кремля. Особливо цинічним є той факт, що його відкриття відбувається напередодні чергової річниці депортації кримськотатарського народу сталінським режимом», - зазначив Президент Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

«Однак, попри марні спроби Москви легітимізувати тимчасову окупацію Кримського півострова, послідовні рішення цілої низки міжнародних судових інстанцій підтверджують – тягар вчиненого міжнародного злочину для Росії лише зростатиме», - додав Глава держави.

За його словами, Україна і надалі послідовно захищатиме свої позиції. «Нагадаю, на моє доручення, до арбітражного арибуналу (зігідно - ред.) Конвенції ООН з морського права було подано клопотання про захист суверенних інтересів України, зокрема у зв’язку із протиправним зведенням Керченського мосту», - зазначив Петро Порошенко.

Президент також назвав прикрим те, що російська влада намагається втягнути у свої інфраструктурні авантюри і окремих представників європейського бізнесу, прагнучи тим самим відкупитися від міжнародно-правової відповідальності.

«Упевнений, агресору це не вдасться, він нестиме відповідальність сповна. А міст обов'язково знадобиться окупантам, коли вони будуть терміново покидати наш Крим», - наголосив Глава держави.

Вінницька районна державна адміністрація

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Вінницької райдержадміністрації www.vinrda.gov.ua.