Пошук по сайту

54079806
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
Цього місяця
Попередній місяць
Весь час
3892
11361
15253
53924901
354103
609773
54079806

Ваш IP: 216.73.216.222
23 червня 2026 08:10

На Вінниччині будують новітню автоматизовану підстанцію

АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» протягом останніх років активно розвиває Вінницький енерговузол. Нова підстанція забезпечуватиме електроенергією індустріальні парки міста Вінниця.

Початок будівництва енергооб’єкту відзначили символічним закладанням капсули часу. Керівники обласної та міської влади поставили свої підписи на історичному документі. Капсулу буде вбудовано у фундамент майбутньої підстанції.

Проєкт спрямований на посилення енергетичної безпеки, сталого соціально-економічного розвитку Вінниччини та інвестиційної привабливості регіону.

Більше у сюжеті.

 

Tags:

Вінницька районна державна адміністрація

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Вінницької райдержадміністрації www.vinrda.gov.ua.