Голова Вінницької РДА

  

           УРДЗІК Віталій Валерійович

Пошук по сайту

Архів новин

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
16778331
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
Цього місяця
Попередній місяць
Весь час
1472
14610
91523
16589250
244800
435986
16778331

Ваш IP: 3.235.179.111
17 жовтня 2021 03:49

НА СТАРТІ ІІ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ»

 

Цьогоріч п’ятий ювілейний конкурс за звання кращого державного службовця проводиться у контексті виконання Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», зокрема, щодо вивчення положень нового законодавства про державну службу та антикорупційного законодавства.

Конкурс покликаний виявити професійних та талановитих державних службовців, які удосконалюють свої професійні знання та навички шляхом самоосвіти.

З метою забезпечення належної організації проведення Конкурсу у всіх центральних та місцевих органах державної влади визначено відповідальних осіб.

Відповідно до календарного плану проведення Конкурсу, в місцевих органах виконавчої влади створено 781 оргкомітет з проведення 
І туру, з них: 255 – в апаратах та структурних підрозділах Ради міністрів АР Крим, Верховної ради АР Крим, обласних та Київської і Севастопольської міських державних адміністраціях; 526 – у районних державних адміністраціях.

Проведення І туру Конкурсу в апаратах та структурних підрозділах центральних органів виконавчої влади забезпечували 217 оргкомітетів.

У Вінницькій області цьогоріч створено 61 оргкомітет з проведення 
І туру Конкурсу, з них: 11 – в апараті та структурних підрозділах Вінницької обласної державної адміністрації, 50 - у районних державних адміністраціях області.

У І турі Конкурсу в місцевих органах виконавчої влади взяли участь 6602 державних службовці, з них в номінації:

«Кращий керівник» -

 • в обласних державних адміністраціях - 289 держслужбовців, ,

 • в районних державних адміністраціях - 2166 держслужбовців;

«Кращий спеціаліст» -

 • в обласних державних адміністраціях - 749 держслужбовців,

 • в районних державних адміністраціях - 3398 держслужбовців.

В апаратах та структурних підрозділах центральних органів виконавчої влади та інших державних органів участь у першому турі Конкурсу взяли 2595 державних службовців.

У Вінницькій області в І турі ювілейного п’ятого Конкурсу взяли участь 187 державних службовців, з них у номінації:

«Кращий керівник» -

 • в апараті та структурних підрозділах Вінницької обласної державної адміністрації - 10 держслужбовців, ,

 • в районних державних адміністраціях Вінницької області - 60 держслужбовців;

«Кращий спеціаліст» -

 • в апараті та структурних підрозділах Вінницької обласної державної адміністрації - 24 держслужбовці,

 • в районних державних адміністраціях Вінницької області - 93 держслужбовці.

Завдання до І туру конкурсу «Кращий державний службовець» включали питання щодо нового законодавства про державну службу та антикорупційного законодавства, нових комп’ютерних технологій, ситуаційні завдання щодо прийняття ефективних рішень.

Цьогоріч Школа вищого корпусу державної служби розпочала формування бази даних учасників щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», опрацювання пропозицій щодо удосконалення проведення Конкурсу.

У рамках проведення інформаційної кампанії щодо популяризації щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» територіальними органами Нацдержслужби України було здійснено 498 заходів з використанням усіх форм інформаційно-роз’яснювальної роботи: публікації в електронних та друкованих засобах масової інформації, на офіційних сайтах органів виконавчої влади, виступи на радіо і телебаченні, прес-конференції та брифінги, круглі столи, семінари-навчання тощо. Зокрема забезпечено 145 публікацій в регіональних та місцевих газетах.

І тур добігає до свого завершення. Визначаються переможці та лауреати. Керівникам центральних та місцевих органів влади рекомендовано відзначити найкращих та врахувати результати Конкурсу при плануванні службової кар’єри учасників.

 

ІІ тур стартує у травні.

На етапі проведення ІІ туру конкурсу «Кращий державний службовець» основна увага зосереджуватиметься на проведенні навчання та виконанні тестових завдань, які розміщенні на веб-сайті Нацдержслужби України та веб-сайті Управління Головдержслуби України у Вінницькій області в банері «Кращий державний службовець» у розділі «Завдання учасникам 2012»,.

Завдання включатимуть:

 • запитання для співбесіди з питань державного управління;

 • практичні завдання та тести з питань службової етики та етикету;

 • теми публічних виступів з актуальних питань суспільно-політичного розвитку країни та реформування державного управління.

Основний етап ІІ туру Конкурсу заплановано на кінець червня поточного року і проводитиметься:

- серед центральних органів виконавчої влади на базі Нацдержслужби України;

- серед обласних та районних державних адміністрацій на базі обласних центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.

Під час проведення ІІ туру конкурсу особлива увага зосереджуватиметься на виявленні державних службовців з високим професійним рівнем вирішення складних завдань у сфері державного управління.

 

ДОВІДКОВО

Щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» започатковано у 2008 році з метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

Конкурс покликаний сприяти розвитку кадрового потенціалу державної служби, розбудові безперервної системи підвищення кваліфікації посадовців шляхом самоосвіти.Конкурс проводиться у три етапи: І етап - на місцевому рівні протягом березня-квітня, ІІ етап - на регіональному рівні протягом травня-червня та ІІІ етап - на державному рівні протягом вересня-жовтня.

Конкурс проходить у 2-х номінаціях: «Кращий керівник» і «Кращий спеціаліст». Організаційне забезпечення конкурсу здійснюють Національне агентство України з питаньдержавної служби та Школа вищого корпусу державної служби.

Матеріали щодо особливостей проведення Конкурсу у 2012 році розміщені на офіційному веб-сайті Нацдержслужби України (www.nads.gov.ua) та та веб-сайті Управління Головдержслуби України у Вінницькій області (http://nads.gov.ua/sub/vinnitska): банер «Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» – розділ «Правова, методична база організації та проведення Конкурсу «Кращий державний службовець».

 

Матеріали прес-служби

Управління державної служби

Головдержслужби України

у Вінницькій області

 

Хмельницьке шосе, 7 Вінниця, Україна 21036; Контактні телефони: +380 (432) 66-16-06; Факс: +380 (432)59-20-85,

e-mailЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. сайт www.nads.gov.ua/sub/vinnitska/ua

 

Вінницька районна державна адміністрація

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Вінницької райдержадміністрації www.vinrda.gov.ua.