Голова Вінницької РДА

  

           УРДЗІК Віталій Валерійович

Пошук по сайту

Архів новин

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
16970844
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
Цього місяця
Попередній місяць
Весь час
6866
18950
47122
16788511
437313
435986
16970844

Ваш IP: 3.229.142.91
27 жовтня 2021 09:31

Вітаємо переможців ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» серед державних службовців Вінницької області

Конкурс за звання кращого державного службовця проводиться у контексті виконання Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», зокрема, щодо вивчення положень нового законодавства про державну службу та антикорупційного законодавства.

Конкурс покликаний виявити професійних та талановитих державних службовців, які удосконалюють свої професійні знання та навички шляхом самоосвіти.

На регіональному рівні Конкурс проводився серед державних службовців Вінницької обласної державної адміністрації та районних державних адміністрацій Вінницької області.

Цьогоріч у ІІ турі Конкурсу взяли участь 68 представників органів влади.

Конкурсанти протягом червня проходили підвищення кваліфікації на базі центру перепідготовки та підвищення кваліфікації Вінницької області та отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації державних службовців в рамках ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Для них проводилися лекції, семінари, тренінги, «круглі столи» з актуальних питань державного управління.

В результаті, учасники показали глибокі знання нормативно-правових актів про державну службу, нового законодавства про державну службу та законодавчого регулювання органу влади, який вони представляли.

Конкурсанти виконували тестові завдання зі службової етики та етикету, проходили співбесіду з питань державного управління за такими напрямками як «Державне управління та місцеве самоврядування», «Реформи в державному управлінні та соціально-економічна політика в Україні», «Державна служба», «Запобігання і протидія проявам корупції в органах державної влади, органах місцевого самоврядування», «Менеджмент в органах державної влади» та презентували публічний виступ з актуальних питань суспільно-політичного розвитку країни та реформування державного управління або відповідно до професійної спрямованості.

Учасників Конкурсу оцінював оргкомітет ІІ туру, до складу якого увійшли представники влади, ЗМІ, громадських організацій, науковці, профспілки. З його складом можна ознайомитися на сайті Управління Головдержслужби у Вінницькій області (банер «Конкурс Кращий державний службовець»)

Варто відмітити, що кожен з конкурсантів показав вміння та навчики вільного володіння ораторською майстерністю, мистецтвом публічного виступу, чіткого, лаконічного та впевненого апелювання понятійним апаратом.

 

Кожен учасник Конкурсу достойно представив свій орган влади - презентували себе, як фахівців, які прийшли на службу державі за покликанням, духовно багатими і високоосвіченими людьми, що віддано працюють на благо свого району, області, держави.

 

Під час визначення переможців ІІ туру Конкурсу особлива увага зосереджувалася на виявленні державних службовців з високим професійним рівнем вирішення складних завдань у сфері державного управління.

 

Переможці ІІ туру Конкурсу візьмуть участь у підвищенні кваліфікації державних службовців у рамках ІІІ туру Конкурсу державних службовців центральних та місцевих органів виконавчої влади, інших державних органів та, безпосередньо, у Конкурсі на звання найкращого, які заплановані на кінець вересня 2012 року.

 

Організаційним комітетом ІІ туру Конкурсу у Вінницькій області було визначено переможців і лауреатів серед державних службовців Вінницької обласної державної адміністрації та районних державних адміністрацій Вінницької області.

Переможцями ІІ туру Конкурсу стали:

 

Номінація «Кращий керівник»

Мовчан Людмила Василівна - начальник відділу Державного архіву Вінницької області;

Ніколюк Дмитро Володимирович - завідувач юридичного сектору апарату Бершадської районної державної адміністрації Вінницької області

Номінація «Кращий спеціаліст»

Каліберська Інна Андріївна - помічник заступника голови Вінницької обласної державної адміністрації;

Пясецька Людмила Сергіївна - головний спеціаліст оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату Немирівської районної державної адміністрації Вінницької області

 

Лауреатами ІІ туру Конкурсу визнано:

серед державних службовців Вінницької облдержадміністрації у номінації «Кращий спеціаліст» - Димніч Людмилу Степанівну, головного спеціаліста відділу позашкільної освіти, виховання та шкіл-інтернатів Управління освіти та науки Вінницької облдержадміністрації, Мандрику Юлію Володимирівну, провідного спеціаліста Державного архіву Вінницької області.

серед державних службовців районних державних адміністрацій Вінницької області у номінації «Кращий керівник» - Швеця Валерія Станіславовича, начальника відділу з питань фізичної культури та спорту Козятинської районної державної адміністрації Вінницької області, Янкового Миколу Григоровича, начальник управління економіки Оратівської районної державної адміністрації Вінницької області, Криворот Наталю Григорівну, заступника начальника-начальник бюджетного відділу Фінансового управління Іллінецької районної державної адміністрації Вінницької області; у номінації «Кращий спеціаліст» - Слободянюк Ірину Вікторівну, головного спеціаліста фінансово-господарського відділу  фінансового управління Барської районної державної адміністрації Вінницької області, Ходзіцьку Ірину  Володимирівну, головного спеціаліста відділу економіки та бухгалтерського обліку управління агропромислового розвитку Іллінецької районної державної адміністрації Вінницької області, Кашперовецького Андрія Олександровича, головного спеціаліста загального відділу Козятинської районної державної адміністрації Вінницької області, Мельниченко Оксану Зінов’євну, спеціаліста II категорії бюджетного відділу фінансового управління Тульчинської районної державної адміністрації Вінницької області.

 

Вітаємо переможців та лауреатів Конкурсу!

 

 

Наталя Квят
Управління державної служби
Головдержслужби України
у Вінницькій області

Вінницька районна державна адміністрація

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Вінницької райдержадміністрації www.vinrda.gov.ua.