Пошук по сайту

Архів новин

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
39183032
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
Цього місяця
Попередній місяць
Весь час
1913
18088
20001
39021780
311580
689383
39183032

Ваш IP: 44.192.94.177
16 липня 2024 02:20
ВІННИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІКИ
Н А К А З

від  04 березня 2014 року   № 1-од

 

 

Зареєстровано у Вінницькому районному
управлінні юстиції 14 березня 2014 року № 07/144

 

 

Про затвердження Порядку доступу
до публічної інформації, розпорядником
якої є управління економіки Вінницької
райдержадміністрації

 

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»,  Указу Президента України від 5 травня 2011 року № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» (зі змінами):

Н А К А З У Ю :

  1. Затвердити Порядок доступу до публічної інформації, розпорядником якої є управління економіки Вінницької райдержадміністрації, що додається.
  2. Призначити заступника начальника управління економіки райдержадміністрації Зелінського Я.І., відповідальним за організацію доступу до публічної інформації, розпорядником якої є управління економіки Вінницької райдержадміністрації.
  3. Головному спеціалісту відділу з питань інвестиційної, регуляторної політики   та   торгівлі   управління   економіки   райдержадміністрації  Макаренко К.Ю., забезпечити оперативне оприлюднення та оновлення на офіційному веб-сайті Вінницької райдержадміністрації інформацію про діяльність управління економіки Вінницької райдержадміністрації.
  4. Заступнику начальника управління економіки райдержадміністрації Зелінському Я.І. проводити реєстрацію запитів щодо надання публічної інформації, вести їх облік та надавати консультації під час оформлення запитів.
  5. Подати цей наказ на державну реєстрацію до Вінницького районного управління юстиції.
  6. Цей наказ набирає чинності з дня опублікування його у місцевих засобах масової інформації.
  7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Начальник управління економіки
райдержадміністрації                                                     Л.В. МЕЛЬНИЧУК

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ начальника управління економіки
Вінницької районної державної адміністрації
від  04 березня 2014 року № 1-од

 

Зареєстровано у Вінницькому районному
управлінні юстиції 14 березня 2014 року № 07/144

 

ПОРЯДОК

доступу до публічної інформації, розпорядником якої є управління економіки райдержадміністрація

1. Відповідно до ст. 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запит на інформацію – це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.

2. Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запит подається в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача за формою згідно з додатком.

3. Запит на інформацію має містити:

3.1. Ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є.

3.2. Загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо.

3.3. Підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.(згідно додатку)

4. Всі запити на публічну інформацію, які надходять до управління економіки районної державної адміністрації, подаються на реєстрацію до заступника начальника управління економіки райдержадміністрації або за телефоном/факсом  66-03-61 чи електронною поштою – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

5. Облік запитів на інформацію ведеться окремо.

6. Запити, оформлені неналежним чином (без зазначення прізвища, ім’я особи, адреси або інших вимог, встановлених ст. 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації»), не розглядаються.

7. Залежно від змісту запиту, він подається начальнику управління економіки райдержадміністрації. Згідно з резолюцією, виконавець надає відповідну інформацію або готує проект відповіді. Відповідь реєструється у заступника начальника управління економіки райдержадміністрації і надсилається адресату.

8. Інформація на запит надається безкоштовно. У разі, якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більше як 10 сторінок, запитувач зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк. Розмір фактичних витрат на копіювання та друк встановлюється розпорядженням голови райдержадміністрації в межах граничних норм, встановлених Кабінетом Міністрів України.

9. Відповідь на запит на інформацію надається управлінням економіки райдержадміністрації не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

10. У разі, якщо запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян, відповідь надається не пізніше 48 годин з дня отримання запиту.

11. Клопотання про термінове опрацювання запиту має бути обґрунтованим.

12. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, управління економіки райдержадміністрації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження, про що повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

13. У разі, коли управління економіки райдержадміністрації, відповідно до компетенції, визначеної положенням «Про управління економіки Вінницької районної державної адміністрації», не володіє інформацією, стосовно якої зроблено запит, або порушено інші вимоги, зазначені у ст. 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації», а також стосовно інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних, або яка потребує створення в інший спосіб, у задоволенні запиту на інформацію відмовляється, про що запитувач повідомляється письмово.

14. Якщо управлінню економіки райдержадміністрації відомо, хто володіє або має володіти запитуваною інформацією, про це повідомляється запитувача, а запит переадресовується належному розпоряднику інформації разом із супровідним листом з одночасним повідомленням про це запитувача. У такому разі відлік строку розгляду запиту на інформацію починається з дня отримання запиту належним розпорядником.

15. Рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

16. Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

 

Начальник управління економіки

райдержадміністрації                                                     Л.В. МЕЛЬНИЧУК

 

 

ДОДАТОК
До Порядку доступу до публічної інформації,
розпорядником якої є управління економіки
Вінницької райдержадміністрації

 

Форма запиту на інформацію

 

Начальнику управління економіки
районної державної адміністрації
___________________________________________
___________________________________________
(ПІБ або назва юридичної особи, поштова
___________________________________________
(електронна) адреса, контактний телефон)
__________________________________________

 

 

ЗАПИТ НА ІНФОРМАЦІЮ

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» прошу надати мені:

Вид, назва, реквізити чи зміст документа (до якого Ви хотіли отримати доступ)

_______________________________________________________________________

_______________________________________________________________________

_______________________________________________________________________

або

Я б хотів отримати доступ до інформацію про… (загальний опис інформації)

_______________________________________________________________________

_______________________________________________________________________

Відповідь прошу надати:

Поштою (вказати поштову адресу)

Факсом (вказати номер факсу)

Електронною поштою (вказати E-mail/)

В усній формі (вказати номер телефону)

______________________                                     ______________________

(дата)                                                                         (підпис)

 

Запит подається в управління економіки Вінницької райдержадміністрації.

Відповідь на запит надається в терміни, встановлені ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

 

Начальник управління економіки
райдержадміністрації                                                     Л.В. МЕЛЬНИЧУК

Вінницька районна державна адміністрація

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Вінницької райдержадміністрації www.vinrda.gov.ua.