Пошук по сайту

Архів новин

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
39185143
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
Цього місяця
Попередній місяць
Весь час
4024
18088
22112
39021780
313691
689383
39185143

Ваш IP: 44.192.94.177
16 липня 2024 03:31
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03 червня 2011 року   № 573

Про доступ до публічної інформації

Відповідно до ст. 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 5 травня 2011 року № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» та розпорядження голови обласної державної адміністрації від 23 травня 2011 року № 261 «Про доступ до публічної інформації»:

1. Затвердити такі, що додаються:

1.1. Порядок доступу до публічної інформації, розпорядником якої є районна державна адміністрація.

1.2. Форму запиту на інформацію.

2. Відділу правового та кадрового забезпечення апарату районної державної адміністрації (Мороз В.О.) спільно з загальним відділом апарату районної державної адміністрації (Орловська О.Л.), головним спеціалістом з питань мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації розробити та подати на затвердження перелік відомостей, що становлять службову інформацію.

3. Визначити:

3.1.Керівника апарату райдержадміністрації Зелінську О.М. відповідальним за організацію доступу до публічної інформації, розпорядником якої є райдержадміністрація.

3.2. Головного спеціаліста по роботі зі зверненнями громадян загального відділу апарату районної державної адміністрації Парубок Р.В. відповідальною  з реєстрації, опрацювання, систематизації, аналізу і контролю за розглядом запитів щодо надання публічної інформації та консультацій під час оформлення запитів.

4. Начальнику загального відділу апарату райдержадміністрації Орловській О.Л. внести відповідні зміни до посадової інструкції головного спеціаліста по роботі зі зверненнями громадян Парубок Р.В.

5. Сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з засобами масової інформації та громадськістю апарату районної державної адміністрації (Вернигор В.М.):

5.1. Забезпечити оперативне оприлюднення та оновлення в місцевих засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті райдержадміністрації інформації, зазначеної у статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», форм запитів на інформацію.

5.2. Сприяти депутатам місцевих рад, громадським організаціям, громадським радам, громадянам у здійсненні громадського контролю за забезпеченням органами виконавчої влади доступу до публічної інформації шляхом проведення громадських слухань, громадської експертизи тощо.

6.   Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації затвердити відповідні порядки доступу до публічної інформації та визначити осіб, відповідальних за організацію у встановленому порядку доступу до публічної інформації та затвердити переліки відомостей, що становлять службову інформацію.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної 
адміністрації                                                                                   П.Г.ВЕКЛІЧ

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядження голови районної
державної адміністрації
від  03 червня 2011 р. № 573

 

ПОРЯДОК
доступу до публічної інформації,
розпорядником якої є районна державна адміністрація

1. Відповідно до ст. 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запит на інформацію – це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.

2. Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача.

3. Запит на інформацію має містити:

3.1. Ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є.

3.2. Загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо.

3.3. Підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

4. Всі запити на публічну інформацію, які надходять до районної державної адміністрації, подаються на реєстрацію головному спеціалісту по роботі зі зверненнями громадян загального відділу апарату районної державної адміністрації Парубок Р.В.

5. Облік запитів на інформацію ведеться окремо.

6. Запити, оформлені неналежним чином (без зазначення прізвища, ім’я особи, адреси або інших вимог, встановлених ст. 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації»), не розглядаються.

7. Залежно від змісту запиту, він подається першому заступнику голови, заступнику голови або керівнику апарату райдержадміністрації (відповідно до розподілу обов’язків). Згідно з резолюцією, виконавець надає відповідну інформацію або готує проект відповіді. Відповідь реєструється в головного спеціаліста по зверненням громадян і надсилається адресату.

8. Інформація на запит надається безкоштовно. У разі, якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більше як 10 сторінок, запитувач зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк. Розмір фактичних витрат на копіювання та друк встановлюється розпорядженням голови райдержадміністрації  в межах граничних норм, встановлених Кабінетом Міністрів України.

9. Відповідь на запит на інформацію надається районною державною адміністрацією не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

10. У разі якщо запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян, відповідь надається не пізніше 48 годин з дня отримання запиту.

11. Клопотання про термінове опрацювання запиту має бути обґрунтованим.

12. У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, районна державна адміністрація може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження, про що повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

13. У разі, коли районна державна адміністрація, відповідно до компетенції, визначеної Законом України «Про місцеві державні адміністрації», не володіє інформацією, стосовно якої зроблено запит, або порушено інші вимоги, зазначені ст. 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації», відмовляє в задоволенні запиту на інформацію, про що запитувач повідомляється письмово.

14. Якщо районній державній адміністрації відомо, хто володіє або має володіти запитуваною інформацією, про це повідомляється запитувача, а запит переадресовується належному розпоряднику інформації разом із супровідним листом з одночасним повідомленням про це запитувача. У такому разі відлік строку розгляду запиту на інформацію починається з дня отримання запиту належним розпорядником.

14. Рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

15. Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

_______________________________

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядження голови районної
державної адміністрації
від  03 червня 2011 р. № 573

 

Голові районної державної адміністрації
__________________________________
__________________________________
(ПІБ або назва юридичної особи, поштова
 ___________________________________
(електронна) адреса, контактний телефон)
___________________________________

 

ЗАПИТ НА ІНФОРМАЦІЮ

 

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» прошу надати мені:

Вид, назва, реквізити чи зміст документа (до якого Ви хотіли отримати доступ)

______________________________________________________________________

______________________________________________________________________

______________________________________________________________________

або

Я б хотів отримати доступ до інформацію про… (загальний опис інформації)

______________________________________________________________________

______________________________________________________________________

Відповідь прошу надати:

Поштою (вказати поштову адресу)_______________________________________

Факсом (вказати номер факсу)___________________________________________

Електронною поштою (вказати E-mail/)__________________________________

В усній формі (вказати номер телефону)_________________________________

______________________                                     ______________________

(дата)                                                                         (підпис)

 

Запит подається головному спеціалісту по доступу до публічної інформації апарату райдержадміністрації. Відповідь на запит надається в терміни, встановлені ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» (внесено зміни до розпорядження голови райдержадміністрації від 15.10.2012р. №1246 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 03.06.2011 року № 573 «Про доступ до публічної інформації»).

 

Форма запиту на інформацію

Вінницька районна державна адміністрація

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Вінницької райдержадміністрації www.vinrda.gov.ua.