Пошук по сайту

Архів новин

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
39297960
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
Цього місяця
Попередній місяць
Весь час
5211
27612
134929
39021780
426508
689383
39297960

Ваш IP: 3.226.72.194
21 липня 2024 07:12

Проведено конкурс та обрано претендента на посаду головного лікаря КЗ «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради

Процедура призначення керівників підприємств, установ, закладів та організацій відбувалась на підставі Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, затвержденого рішенням 24 сесії районної ради 6 скликання №552 від 17.12.2013 року.

Відповідно до Положення процедура обрання проводиться в три етапи, два з яких на момент конкурсу вже були проведені:

І - публікація оголошення про проведення конкурсу в Вінницькій регіональній газеті «Подільська зоря» та на офіційному веб-порталі районної ради за 20 днів до проведення конкурсу;

ІІ - прийом документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі та їх попередній розгляд.

Конкурс проводився відкрито та прозоро, тому на конкурсі були присутні голова районної державної адміністрації Михайло Демченко, голова районної ради Сергій Сітарський, його заступник Олексій Плакида, голова постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету Максим Петько, голова постійної комісії районної ради з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення Ігор Федчишин, депутати районної ради Людмила Мазай, Олександр Мельник та Володимир Павловський, головний лікар Вінницької центральної районної клінічної лікарні Олександр Кривов’яз, начальник відділу організаційно-кадрової роботи з персоналом Департаменту охорони здоров’я та курортів Вінницької ОДА Олексій Парчевський, працівникиКомунального закладу «Вінницький медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради, представники ініціативної групи за збереження Писарівської дільничної лікарні, працівники виконавчого апарату районної ради та представники засобів масової інформації.

До постійної комісії надійшло п’ять пакетів документів, які були попередньо розглянуті та  всі учасники допущені до ІІІ етапу конкурсу, а це проведення співбесіди та відбір кандидатури.

Отже, на посаду головного лікаря Комунального закладу «Вінницький медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради претендували:

1. Василинич Любов Миколаївна - лікар-гастроентеролог Вінницької ЦРКЛ з 2008 року.

2. Залецький Василь Анатолійович - заступник головного лікаря ВОСКДРЗН, м. Вінниця, з 2016 року, з 2002-2016 - головний лікар Бершадської ЦРЛ.

3. Непийвода Людмила Володимирівна - заступник головного лікаря з медичної частини КЗ «ЦПМСД №4», м. Вінниця з 2009 року.

4. Пасічник Вадим Вадимович - лікар-хірург ургентного хірургічного відділення Вінницької ЦРКЛ з 1998 року.

5. Шеремета Юрій Петрович - в.о. головного лікаря, заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради.

З усіма кандидатами було проведено співбесіду: спочатку кандидата заслуховували, потім співбесіда проходила в режимі «питання - відповіді».

Після заслуховування всіх кандидатів та обговорення було проведено процедуру таємного голосування по обранню претендента на посаду головного лікаря.

За результатами голосування на посаду головного лікаря Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради обрано Пасічника Вадима Вадимовича.

Відповідно до результатів конкурсу постійною комісією районної ради рекомендовано на наступну сесію районної ради винести питання «Про призначення на посаду головного лікаря Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради».

Вас може зацікавити:

Вінницька районна державна адміністрація

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Вінницької райдержадміністрації www.vinrda.gov.ua.