Пошук по сайту

Анонси подій

9245686
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
Цього місяця
Попередній місяць
Весь час
13657
17441
13657
9105595
13657
518629
9245686

Ваш IP: 34.204.176.125
01 червня 2020 16:22

Михайло Демченко провів нараду щодо вирішення питань освітянської галузі

На  нараді були присутні заступник голови райдержадміністрації Олег Бегус, голова районної ради Сергій Сітарський, голова Сокиринецької ОТГ Лариса Мельничук, начальник відділу освіти Світлана Томусяк, голова районної профспілки працівників освіти Михайло П’ятак, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації та директори шкіл.

У зв’язку з утворенням ОТГ, сільські ради вийшли на прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом. І тепер сума освітньої субвенції та додаткової дотації перераховується напряму до ОТГ.

Якщо не вистачає суми освітньої субвенції на виплату заробітної плати педагогічним працівникам навчальних закладів, то ОТГ за рахунок власних коштів повинна повністю забезпечити видатками на заробітну плату і поточне утримання установ.

Голова райдержадміністрації Михайло Демченко рекомендував голові ОТГ Ларисі Мельничук зібрати позачергову сесію Хижинецької сільської ради Сокиринецької ОТГ щодо виділення 60 тис.грн. з місцевого бюджету на заробітну плату вчителям та передати субвенцію районному бюджету.

«Сьогодні є пріоритетним це дошкільна та  шкільна освіта. І ми зобов’язані тримати під контролем і бути відповідальними за те, що відбувається в навчальних закладах, адже наші діти повинні отримували якісну освіту, а вчителі вчасно  заробітну плату», - наголосив Михайло Іванович.

Вас може зацікавити:

Вінницька районна державна адміністрація

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Вінницької райдержадміністрації www.vinrda.gov.ua.