Пошук по сайту

Архів новин

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
23727708
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
Цього місяця
Попередній місяць
Весь час
7884
23312
54187
23510401
217307
811551
23727708

Ваш IP: 3.229.124.74
10 серпня 2022 08:58

РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 24 грудня 2021 року №306 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 01 жовтня 2021 року №230 «Про проведення приписки громадян 2005 року народження до призивної дільниці Вінницького району у січні-бе

РОЗПОРЯДЖЕННЯ 

24 грудня 2021 року                      Вінниця                     № 306        

Про внесення змін  до розпорядження голови районної державної адміністрації від 01 жовтня 2021 року №230 «Про проведення приписки громадян 2005 року народження до призивної дільниці Вінницького району у січні-березні 2022 року»

Відповідно до статей  27, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», глави 3 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та в  зв’язку з кадровими змінами:

 

  1. Унести до розпорядження голови районної державної адміністрації від 01 жовтня 2021 року №230  «Про проведення приписки громадян 2005 року народження до призовної дільниці Вінницького району у січні-березні 2022 року»  наступну зміну:

Затвердити персональний склад лікарів, які будуть забезпечувати медичні огляди громадян відповідних територіальних громад на базі комунальних базових лікувальних закладів за місцем розміщення районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та відділів у новій редакції, що додається.

 

2.Контроль за виконанням цього  розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Володимира Коваля.

 

 

 

Голова районної державної

         адміністрації                                                                      Віталій УРДЗІК 

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядження голови районної

державної адміністрації

від__________2021року №_____

 

Персональний склад

лікарів, які будуть забезпечувати медичні огляди громадян відповідних територіальних громадян на базі комунальних базових лікувальних закладів за місцем розміщення районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та відділів

 

Вінницький районний територіальний центр комплектування

та соціальної підтримки

 

Основний склад медичної комісії

 

Пасічник

Ігор Вадимович         

-

лікар-хірург - завідуючий поліклінічним відділенням комунального неприбуткового підприємства «Вінницька клінічна багатопрофільна лікарня» Вінницької міської  ради

 

Шулікіна Людмила Сергіївна

-

лікар-терапевт поліклінічного відділення    комунального неприбуткового підприємства «Вінницька клінічна багатопрофільна  лікарня» Вінницької  міської ради

 

Даліщук

Олена Сергіївна         

-

лікар-невропатолог поліклінічного відділеннякомунального неприбуткового підприємства «Вінницька багатопрофільна клінічна лікарня» Вінницької  міської  ради

 

Закорченна

Наталія Іванівна

-

лікар-дерматовенеролог поліклінічного відділення комунального неприбуткового підприємства «Вінницька багатопрофільна клінічна лікарня» Вінницької  міської  ради

 

Гуменюк

Катерина Василівна  

-

лікар-окуліст поліклінічного відділення  комунального неприбуткового підприємства «Вінницька багатопрофільна клінічна лікарня»  Вінницької міської  ради

 

Чорний

Микола Миколайович

-

лікар-стоматолог поліклінічного відділення  комунального неприбуткового підприємства «Вінницька багатопрофільна клінічна лікарня»  Вінницької міської  ради

 

Томашевська

Олена Анатоліївна

-

лікар-отоларинголог поліклінічного відділення  комунального неприбуткового підприємства «Вінницька багатопрофільна клінічна лікарня»  Вінницької міської ради

 

Кайгородов

Владислав Володимирович

-

лікар-психіатр поліклінічного відділення    комунального неприбуткового підприємства «Вінницька багатопрофільна клінічна лікарня» Вінницької міської ради

 

Резервний склад медичної комісії

 

Бондаренко 

Олег Олексійович    

-

лікар-хірург поліклінічноговідділеннякомунального неприбуткового підприємства «Вінницька багатопрофільна клінічна лікарня»  Вінницької міської  ради

 

 

Вітюк

Ольга Вікторівна    

 

-

лікар-кардіолог поліклінічного відділення    комунального неприбуткового підприємства «Вінницька багатопрофільна  клінічна лікарня»  Вінницької міської  ради

 

 

Гоцуляк

Сергій Володимирович

 

-

лікар-невропатолог поліклінічного відділення комунального неприбуткового підприємства «Вінницька багатопрофільна клінічна лікарня» Вінницької міської  ради

 

 

Щербатий

Віктор Станіславович

-

лікар-дерматовенеролог поліклінічного відділення комунального неприбуткового підприємства «Вінницька багатопрофільна  клінічна лікарня»  Вінницької  міської ради

 

 

 

Гуменюк

Катерина Василівна  

-

лікар-окуліст поліклінічного відділення  комунального неприбуткового підприємства «Вінницька багатопрофільна клінічна лікарня»  Вінницької міської  ради

 

Якубовська

Вікторія Володимирівна

-

лікар-стоматолог поліклінічного відділення  комунального неприбуткового підприємства «Вінницька багатопрофільна клінічна лікарня»  Вінницької міської  ради

 

 

Скічко

Сергій Васильович

-

лікар-отоларинголог поліклінічного відділення  комунального неприбуткового підприємства «Вінницька багатопрофільнаклінічна лікарня»  Вінницької міської  ради

 

 

Кайгородов

Владислав Володимирович

-

лікар-психіатр поліклінічного відділення    комунального неприбуткового підприємства «Вінницька багатопрофільна клінічна лікарня» Вінницької міської ради

 

         

 

Перший відділ Вінницького районного територіального центру комплектуваннята соціальної підтримки

 

Основний склад медичної комісії

 

Фоміна

Інна Василівна

-

лікар-психіатр комунального некомерційного підприємства «Іллінецька міська лікарня».

Задорожна Надія

Максимівна

-

лікар-офтальмолог комунального некомерційного підприємства «Іллінецька міська лікарня».

 

Гуменюк Надія

Олександрівна

 

-

лікар-терапевт комунального некомерційного підприємства «Іллінецька міська лікарня».

Губенко Олена

Іванівна

-

лікар-отоларинголог комунального некомерційного підприємства «Іллінецька міська лікарня»

 

Оніщук Олександр

Петрович

-

лікар-хірург комунального некомерційного підприємства «Іллінецька міська лікарня»

 

Танасієнко

Федір Мартинович

-

лікар-стоматолог комунального некомерційного підприємства «Іллінецька міська лікарня»

 

Редліх Марія

Григорівна

-

лікар-дерматолог комунального некомерційного підприємства «Іллінецька міська лікарня»

 

Мазур

Алла Євгеніївна

-

лікар-невролог комунального некомерційного підприємства «Іллінецька міська лікарня»

 

Резервний склад медичної комісії

Никитюк

Тетяна Дмитрівна

-

лікар-терапевт комунального некомерційного підприємства «Іллінецька міська лікарня»

Марценюк

Світлана Миколаївна

-

лікар-психіатр комунального некомерційного підприємства «Іллінецька міська лікарня»

Мулярчук Людмила

Андріївна

-

лікар-офтальмолог комунального некомерційного підприємства «Іллінецька міська лікарня»

Танасієнко

Федір Мартинович

-

лікар-стоматолог  комунального некомерційного підприємства «Іллінецька міська лікарня»

 

Сівак Микола

Дмитрович

-

лікар-отоларинголог комунального некомерційного підприємства «Іллінецька міська лікарня»

 

СавковВячеслав

Васильович

-

лікар-хірург комунального некомерційного підприємства  «Іллінецька міська лікарня»

 

Колосенко

Олександр Дмитрович

-

лікар-невролог комунального некомерційного підприємства «Іллінецька міська лікарня»

 

Редліх Марія

Григорівна

-

лікар-дерматолог комунального некомерційного підприємства «Іллінецька міська лікарня»

 

Другий відділ Вінницького районного територіального центру комплектуваннята соціальної підтримки

 

Основний склад медичної комісії

Молочевський

Сергій Борисович

-

лікар-терапевт комунального некомерційного підприємства «Липовецька міська лікарня» Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області

 

Гомонюк

Ігор Васильович

-

лікар-дерматолог комунального некомерційного підприємства «Липовецька міська лікарня» Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області (за згодою)

Чубатюк

Віктор Іванович

-

лікар-хірург комунального некомерційного підприємства «Липовецька міська лікарня» Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області

 

Дубограй

Антоніна Петрівна

-

лікар-невропатолог комунального некомерційного підприємства «Липовецька міська лікарня»Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області

 

Прус

Євгенія Леонідівна

-

лікар-офтальмолог комунального некомерційного підприємства «Липовецька міська лікарня»Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області

 

Недяк

Віктор Андрійович

-

лікар-стоматолог комунального некомерційного підприємства «Липовецька міська лікарня» Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області

 

Восьмушко

Віктор Григорович

-

лікар-отоларинголог комунального некомерційного підприємства «Липовецька міська лікарня» Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області

 

Елькнер

Лілія Олександрівна

-

лікар-психіатр комунального некомерційного підприємства «Липовецька міська лікарня»Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області

Резервний склад медичної комісії

 

Бойчук

Петро Васильович

-

лікар-терапевт комунального некомерційного підприємства «Липовецька міська лікарня»Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області

 

Чекіна

Віктор Петрович

-

лікар-хірург комунального некомерційного підприємства «Липовецька міська лікарня» Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області

 

Гнатовський

Володимир Миколайович

-

лікар-невропатолог комунального некомерційного підприємства «Турбівська селищна лікарня Турбівської селищної ради Вінницького району Вінницької області»

 

Клименко

Галина Олексіївна

-

лікар-офтальмолог комунального некомерційного підприємства «Турбівська селищна лікарня Турбівської селищної ради Вінницького району Вінницької області»

 

Недяк

Віктор Андрійович

-

лікар-стоматолог комунального некомерційного підприємства «Липовецька міська лікарня» Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області

 

Восьмушко

Віктор Григорович

-

лікар-отоларинголог комунального некомерційного підприємства «Липовецька міська лікарня» Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області

 

Елькнер

Лілія Олександрівна

-

лікар-психіатр комунального некомерційного підприємства «Липовецька міська лікарня» Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області

 

Третій відділ Вінницького районного територіального центру комплектуваннята соціальної підтримки

 

Основний склад медичної комісії

 

Юрець

Світлана Василівна

 

 

-

терапевт комунального неприбуткового підприємства «Немирівська міська лікарня» Немирівської міської ради

 

Саміляк

Олександр Васильович

 

 

-

лікар-хірург комунального неприбуткового підприємства «Немирівська міська лікарня»Немирівської міської ради

Гайдей

Людмила Іванівна

 

 

-

лікар-невропатолог комунального неприбуткового підприємства "Немирівська міська лікарня» Немирівської міської ради

 

Цвень

Вікторія Василівна

 

 

-

лікар-окуліст комунального неприбуткового підприємства «Немирівська міська лікарня» Немирівської міської ради

Сметанський

Андрій Костянтинович

 

 

-

лікар-стоматолог комунального неприбуткового підприємства «Немирівськаміська лікарня» Немирівської міської ради

 

Стрілецька

Тетяна Василівна

 

 

-

лікар-психіатр комунального неприбуткового підприємства «Немирівська міська лікарня» Немирівської міської ради

 

Криворучко

Віталій Васильович

 

 

-

лікар-отоларинголог комунального неприбуткового підприємства «Немирівська міська лікарня» Немирівської міської ради

 

Нігальчук

Тетяна Григорівна

 

 

-

лікар-дерматвенеролог комунального неприбуткового підприємства «Немирівська міська лікарня»Немирівської міської ради

Пилипенко

Руслан Володимирович

 

-

лікар-травматолог комунального неприбуткового підприємства «Немирівська міська лікарня» Немирівської міської ради

 

Резервний склад медичної комісії

Хоменко

Олександр Григорович

 

 

-

лікар-травматолог комунального неприбуткового підприємства «Немирівська міська лікарня» Немирівської міської ради

Бойчук

Наталія Іванівна

 

 

-

лікар-терапевт комунального неприбуткового підприємства «Немирівська міська лікарня»Немирівської міської ради

Комишнюк

Олександр Миколайович

 

 

-

лікар-хірург комунального неприбуткового підприємства «Немирівська міська лікарня» Немирівської міської ради

Пилипенко

Леся Володимирівна

 

 

-

лікар-невропатолог комунального неприбуткового підприємства «Немирівська міська лікарня» Немирівської міської ради

 

Печак

Вячеслав Іванович

 

-

лікар-окуліст комунального неприбуткового підприємства «Немирівська міська лікарня» Немирівської міської ради

 

Мельніков

Олександр Володимирович

 

 

-

лікар-стоматолог комунального неприбуткового підприємства "Немирівська міська лікарня" Немирівської міської ради

Четвертий відділ Вінницького районного територіального центру комплектуваннята соціальної підтримки

 

Основний склад медичної комісії

 

Косовська

Ірина Володимирівна

 

-

завідувач терапевтичним відділенням, лікар- терапевт комунального підприємства «Погребищенська центральна лікарня»

 

Дорошенко

Олександр Леонтійович

 

-

лікар-хірург комунального підприємства «Погребищенська центральна лікарня»

 

Поліш Любов Іванівна

 

-

лікар-шкірвенеролог комунального підприємства «Погребищенська центральна лікарня»

 

Матієнко

Алевтина Борисівна

 

-

лікар-офтальмолог комунального підприємства «Погребищенська центральна лікарня»

 

Лавринчук

Анатолій Петрович

 

-

лікар-отоларинголог комунального підприємства «Погребищенська центральна лікарня»

 

Немировська

Раїса Іванівна

 

-

лікар-психіатр комунального підприємства «Погребищенська центральна лікарня»

 

Цегельнюк

Олена Олександрівна

 

-

лікар-невропатолог комунального підприємства «Погребищенська центральна лікарня»

 

Стасюк

Наталія Михайлівна

 

-

лікар-стоматолог дитячий комунального підприємства «Погребищенська центральна лікарня»

 

Резервний склад медичної комісії

Мадей

Таміла Петрівна

 

 

-

завідувач поліклінічного відділення, лікар-терапевт комунального підприємства «Погребищенська центральна лікарня»

Данилюк

Анатолій Трохимович

 

 

-

лікар-ортопед-травматолог комунального підприємства «Погребищенська центральна лікарня»

 

Зозуля

Валентина Миколаївна

-

лікар-нарколог комунального підприємства «Погребищенська центральна лікарня»

Кучер Тетяна Василівна

-

лікар-стоматолог-хірург комунального підприємства «Погребищенська центральна лікарня»

 

Пятий відділ Вінницького районного територіального центру комплектуваннята соціальної підтримки

 

Основний склад медичної комісії

 

Підгурська

Марина Юріївна

-

лікар-педіатр комунального неприбуткового підприємства «Багатопрофільна  лікарня» Тиврівської селищної ради 

 

Брацлавський

Микола Григорович

 

-

лікар-хірург комунального неприбуткового підприємства «Багатопрофільна лікарня»Тиврівської селищної ради

 

Токарчук         

Володимир Павлович     

 

-

лікар-отоларинголог комунального неприбуткового підприємства «Багатопрофільної лікарні»Тиврівської селищної ради

 

Смолій

Галина Андріївна           

 

-

лікар-дерматолог комунального неприбуткового підприємства «Багатопрофільна лікарня»Тиврівської селищної ради

 

Желєзняк

Антон Євгенович

 

-

лікар-невропатолог комунального неприбуткового підприємства «Багатопрофільна лікарняТиврівськоїселищної ради

 

Берсанукаєва

Ярослава Василівна      

 

 

-

лікар-офтальмолог комунального неприбуткового підприємства «Багатопрофільна лікарня»Тиврівської селищної ради

 

Мар’янчук

Мар’яна Олександрівна 

 

-

лікар-стоматолог комунального неприбуткового підприємства «Багатопрофільна лікарня»Тиврівської селищної ради

 

Примаковська

Наталія Володимирівна   

 

-

лікар-психіатр комунального неприбуткового підприємства «Багатопрофільної лікарня»Тиврівської селищної ради (за згодою)

 

Резервний склад медичної комісії

Федчишена

Олена Миколаївна             

 

-

лікар-терапевт, комунального неприбуткового підприємства «Багатопрофільна лікарня»Тиврівської селищної ради

Тимошков

Максим Володимирович 

 

-

лікар-хірург комунального неприбуткового підприємства «Гніванська міська лікарня»

Дрозд

Світлана Олександрівна

 

-

лікар-отаринологкомунального неприбуткового підприємства «Гніванської міської лікарні»

 

Майкоса

Тамара Олександрівна   

 

-

лікар-стоматолог комунального неприбуткового підприємства «Гніванської міської лікарні»

 

Малішевська

Леоніла Миколаївна       

 

-

лікар-невролог комунального неприбуткового підприємства «Гніванської міської лікарні»

 

Криницька

Лариса Миколаївна       

 

 

-

лікар-офтальмолог комунального неприбуткового підприємства «Гніванської міської лікарні»

 

 

Шостий відділ Вінницького районного територіального центру комплектуваннята соціальної підтримки

 

Основний склад медичної комісії

 

Лічман Галина Вікторівна

-

лікар-терапевт комунального некомерційного підприємства «Літинська центральна районна лікарня» Літинської селищної ради

 

Лічман Анатолій Вікторович

 

-

лікар-хірург комунального некомерційного  підприємства «Літинська центральна районна лікарня»Літинської селищної ради

 

Дяченко Василь Васильович

 

-

лікар-травматолог комунального некомерційного підприємства «Літинська центральна районна лікарня»Літинської селищної ради

 

Бондарчук Тетяна Петрівна

-

лікар-невропатолог комунального некомерційного підприємства «Літинська центральна районна лікарня»Літинської селищної ради

 

Козлов

Олександр Миколайович

 

-

лікар-психіатр комунального некомерційного підприємства "Літинська центральна районна лікарня" Літинської селищної ради

 

Гардига Марія Володимирівна

 

-

лікар-офтальмолог комунального некомерційного підприємства "Літинська центральна районна лікарня" Літинської селищної ради

 

Мазур Алла Михайлівна

 

-

лікар-дерматовенеролог комунального некомерційного підприємства "Літинська центральна районна лікарня" Літинської селищної ради

 

Іваха Антон Тарасович

 

-

лікар-отоларинголог комунального некомерційного підприємства "Літинська центральна районна лікарня" Літинської селищної ради

 

Ковальчук  Оксана Анатоліївна     

 

-

лікар-стоматолог комунального некомерційного підприємства "Літинська центральна районна лікарня" Літинської селищної ради

 

Резервний склад медичної комісії

Іванишина Ольга Володимирівна

 

-

завідуюча відділенням  невідкладної

медичної допомоги, лікар-терапевт комунального некомерційного підприємства

«Літинська центральна районна лікарня»

Літинської селищної ради

 

Лавренчук Юрій Леонідович

 

-

лікар-хірург комунального некомерційного підприємства «Літинська центральна

районна лікарня» Літинської селищної ради

 

Шкробот Павло Романович                

 

-

лікар-травматолог комунального некомерційного підприємства «Літинська центральна районна лікарня»Літинської селищної ради

 

Лиха Ірина Павлівна

 

-

лікар-невропатолог комунального некомерційного підприємства «Літинська центральна районна лікарня»Літинської селищної ради

 

Томляк

 Микола Іванович              

 

-

лікар-отоларинголог комунального некомерційного підприємства «Літинська центральна районна лікарня»Літинської селищної ради

 

Шевченко Іванна Валеріївна

 

-

лікар-офтальмолог комунального некомерційного підприємства «Літинська центральна районна лікарня»Літинської селищної ради

 

Коновал Микола Петрович

 

-

лікар-стоматолог комунального некомерційного підприємства «Літинська центральна районна лікарня»Літинської селищної ради (за згодою)

 

За заявою головного лікаря КНП «Літинська ЦРЛ» з обласної лікарні ім..Ющенка

 

-

лікар-психіатр

 

За заявою головного лікаря КНП «Літинська ЦРЛ» з обласної лікарні ім.М.І.Пирогова

 

-

лікар-дерматовенеролог

 

Сьомий відділ Вінницького районного територіального центру комплектуваннята соціальної підтримки

 

Основний склад медичної комісії

 

Захарчишин

Станіслав Вікторович          

 

-

лікар-хірург комунального неприбуткового підприємства “Оратівська лікарня планового лікування” (за згодою)

 

Пашківська-Белеля

Тетяна Валеріївна               

 

-

лікар-терапевт комунального неприбуткового підприємства “Оратівська лікарня планового лікування” (за згодою)

 

Блажчук

Олександр Петрович           

 

-

лікар-стоматолог комунального неприбуткового підприємства “Оратівська лікарня планового лікування” (за згодою)

 

Слюсар

Костянтин Михайлович     

 

-

лікар-дерматолог комунального неприбуткового підприємства “Оратівська лікарня планового лікування” (за згодою)

 

Лавренюк

Микола Миколайович         

 

-

лікар-окуліст комунального неприбуткового підприємства «Оратівська лікарня планового лікування»

 

Нетичинський

Віталій Іванович                   

 

 

-

лікар-нарколог, психіатр комунального неприбуткового підприємства «Оратівська лікарня планового лікування»

 

Самгородська-Корнійчук

Оксана Володимирівна          

 

-

лікар-невропатолог комунального неприбуткового підприємства «Оратівська лікарня планового лікування»

 

Підлеснюк

Олександр Петрович     

 

-

лікар-отоларингологкомунального неприбуткового підприємства «Оратівська лікарня планового лікування»

 

 

Резервний склад медичної комісії

Садик

Микола Іванович                    

 

-

лікар-хірург комунального неприбуткового підприємства «Оратівська лікарня планового лікування»

 

Куцак

Людмила Сергіївна              

 

-

лікар-терапевт комунального неприбуткового підприємства «Оратівська лікарня планового лікування»

 

Ярмола

Катерина Михайлівна          

 

-

лікар-отоларинголог комунального неприбуткового підприємства «Оратівська лікарня планового лікування»

 

 

_______________________

 

 

 

 

 

 

Вінницька районна державна адміністрація

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Вінницької райдержадміністрації www.vinrda.gov.ua.