Голова Вінницької РДА

  

           УРДЗІК Віталій Валерійович

Пошук по сайту

Архів новин

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
16777775
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
Цього місяця
Попередній місяць
Весь час
916
14610
90967
16589250
244244
435986
16777775

Ваш IP: 3.235.179.111
17 жовтня 2021 02:27

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підвищення кваліфікації фахівців із соціальної роботи та інших працівників системи соціального захисту

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 9 червня 2021 р. № 598
Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підвищення кваліфікації фахівців із соціальної роботи та інших працівників системи соціального захисту

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підвищення кваліфікації фахівців із соціальної роботи та інших працівників системи соціального захисту, що додається.

Прем'єр-міністр України

Д.ШМИГАЛЬ

   

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 9 червня 2021 р. № 598

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підвищення кваліфікації фахівців із соціальної роботи та інших працівників системи соціального захисту

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою 2501060 “Підвищення кваліфікації фахівців із соціальної роботи та інших працівників системи соціального захисту” (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним за виконання бюджетної програми є Мінсоцполітики.

Розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня є:

структурні підрозділи з питань соціального захисту населення обласних, Київської міської держадміністрацій (далі - регіональні органи соціального захисту населення);

обласні, Київський міський центри соціальних служб (далі - регіональні центри).

3. Бюджетні кошти спрямовуються на закупівлю послуг із проведення короткострокових семінарів для фахівців із соціальної роботи та інших працівників системи соціального захисту, які забезпечують виявлення осіб/сімей з дітьми, що належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах, організацію надання їм соціальних послуг, у тому числі соціального супроводу (далі - фахівці із соціальної роботи), з метою підвищення їх кваліфікації (поглиблення знань, формування та розвиток відповідних професійних навичок).

Послуги з проведення короткострокових семінарів за рахунок бюджетних коштів закуповуються в закладах вищої, професійної (професійно-технічної), післядипломної освіти, наукових установах державної та комунальної форми власності, які пройшли конкурсний відбір в установленому законодавством порядку.

За результатами навчання фахівцям із соціальної роботи видаються посвідчення (сертифікати) встановленого зразка.

4. Бюджетні кошти розподіляються Мінсоцполітики рівномірно між регіональними органами соціального захисту населення.

Мінсоцполітики перераховує регіональним органам соціального захисту населення бюджетні кошти для закупівлі послуг з проведення короткострокових семінарів для фахівців із соціальної роботи.

5. Регіональні органи соціального захисту населення протягом двох робочих днів перераховують бюджетні кошти на рахунки регіональних центрів, відкриті в територіальних органах Казначейства, для проведення відповідних видатків.

6. Закупівля послуг із проведення короткострокових семінарів для фахівців із соціальної роботи за рахунок бюджетних коштів проводиться в установленому законом порядку.

Попередня оплата таких послуг проводиться з урахуванням положень бюджетного законодавства.

7. Оплата послуг із проведення короткострокових семінарів для фахівців із соціальної роботи проводиться регіональними центрами на підставі актів наданих послуг в установленому законодавством порядку.

8. Регіональні центри не пізніше ніж через 10 робочих днів після проведення короткострокових семінарів для фахівців із соціальної роботи подають відповідним регіональним органам соціального захисту населення інформацію про проведені короткострокові семінари для фахівців із соціальної роботи за формою згідно з додатком до цього Порядку.

Регіональні органи соціального захисту населення впродовж п’яти робочих днів узагальнюють отриману від регіональних центрів інформацію про проведені короткострокові семінари для фахівців із соціальної роботи та подають її Мінсоцполітики.

9. Бухгалтерський облік, відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов’язань в органах Казначейства, операції, пов’язані з використанням бюджетних коштів, проводяться в установленому законодавством порядку.

10. Складення і подання фінансової та бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюється в установленому законодавством порядку.


 

 

Додаток
до Порядку

ІНФОРМАЦІЯ
про проведені короткострокові семінари для фахівців із соціальної роботи станом на ____ __________ 20 __ р.

Регіон

Загальна кількість проведених короткострокових семінарів

Загальна вартість проведених короткострокових семінарів, гривень

Кількість учасників

Із них

Питання, які розглядалися на семінарах

Нормативно-правові акти, що регулюють питання, які розглядалися на семінарах

фахівців із соціальної роботи

інших працівників системи соціального захисту