Пошук по сайту

Архів новин

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
38666998
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
Цього місяця
Попередній місяць
Весь час
2768
40658
105291
38429991
484929
701968
38666998

Ваш IP: 44.192.48.196
21 червня 2024 01:19

РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 12 червня 2015 року № 253 Про затвердження графіків особистого прийому та особистого виїзного прийому громадян головою районної державної адміністрації, першим заступником та заступником голови

УКРАЇНА

ВІННИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12 червня 2015 року                            № 253

Про затвердження графіків особистого прийому та особистого виїзного прийому громадян головою районної державної адміністрації, першим заступником та заступником голови

Відповідно до статей 25, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 22 Закону України «Про звернення громадян» та у зв’язку з кадровими змінами:

1. Затвердити такі, що додаються:

1.1. Графік особистого прийому громадян головою районної державної адміністрації, першим заступником та заступником голови.

1.2. Графік особистого виїзного прийому громадян головою районної державної адміністрації, першим заступником та заступником голови.

2. Відділу інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та релігій апарату районної державної адміністрації (Городецька О.В.) опублікувати графіки особистого прийому та особистого виїзного прийому громадян керівництвом районної державної адміністрації в місцевих засобах масової інформації та на сторінці веб-сайту Вінницької районної державної адміністрації.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 16.06.2014 року № 316 «Про затвердження графіків особистого прийому та особистого виїзного прийому громадян головою районної державної адміністрації, першим заступником, заступниками голови та керівником апарату районної державної адміністрації».

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на  заступника голови районної державної адміністрації Бегуса О.М..

 

 

Голова районної державної

адміністрації                                                                                               В.Б.ШМІГЕЛЬ

Г Р А Ф І К

особистого прийому громадян головою районної державної адміністрації, першим заступником, заступником голови та керівником апарату районної державної адміністрації

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Дні та місце прийому

Години

прийому

1.

ШМІГЕЛЬ

Віктор

Борисович

Голова районної державної адміністрації

Попередній запис на прийом:

перший, третій вівторок кожного місяця,

райдержадміністрація

(тел.67-32-04 )

9.00–12.00

Прийом:

Другий, четвертий четвер кожного місяця

райдержадміністрація (кабінет голови)

 

9.00–13.00

2.

 

Перший заступник голови районної державної адміністрації

Перший, третій четвер кожного місяці,

райдержадміністрація (кабінет першого заступника)

 

9.00–13.00

3.

Бегус

Олег Михайлович

Заступник голови

районної державної адміністрації

 

Другий, четвертий, вівторок кожного місяця

райдержадміністрація (кабінет заступника)

 

9.00-12.00

_____________________________

Г Р А Ф І К

особистого виїзного прийому громадян головою районної державної адміністрації, першим заступником, заступником голови апарату районної державної адміністрації

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Дні  прийому

Години

прийому

1.

ШМІГЕЛЬ

Віктор

Борисович

Голова районної державної адміністрації

 

Перша, третя п’ятниця кожного місяця

10.00-13.00

2.

 

Перший заступник голови районної державної адміністрації

 

Другий, четвертий четвер кожного місяця

10.00-13.00

3.

Бегус

Олег Михайлович

Заступник голови

районної державної адміністрації

 

Перший, третій вівторок кожного місяця

10.00-13.00


П О Р Я Д О К

організації та проведення особистого прийому

громадян в районній державній адміністрації

1. Особистий прийом громадян головою районної державної адміністрації, першим заступником, заступниками голови та керівником апарату районної державної адміністрації (далі – керівництвом районної державної адміністрації) проводиться відповідно до затвердженого графіку та цього Порядку.

2. В робочі дні, коли за графіком немає особистого прийому громадян керівництвом районної державної адміністрації, прийом громадян проводиться головним спеціалістом по роботі зі зверненнями громадян загального відділу апарату районної державної адміністрації з 10.00 до 13.00 та з 14.00 до 16.00 години.

3. Інформація про Порядок і графік особистого прийому громадян керівництвом районної державної адміністрації опубліковується у Вінницькій регіональній газеті «Подільська зоря», розміщується на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації, у приміщеннях районної державної адміністрації, та органів місцевого самоврядування в доступному для вільного огляду місцях.

4. Головним спеціалістом по роботі зі зверненнями громадян загального відділу апарату районної державної адміністрації роз’яснюється Порядок організації та проведення особистого прийому громадян в районній державній адміністрації особам, які бажають записатись на особистий прийом, та надається необхідна інформація щодо цього.

5. Особистий прийом громадян головою районної державної адміністрації проводиться за попереднім записом у такому порядку:

5.1. Громадянин звертається з документом, що посвідчує  особу до головного спеціаліста по роботі зі зверненнями громадян загального відділу апарату районної державної адміністрації в 1-й та 3-й вівторок  кожного місяця з 09.00 до 12.00 години.

5.2. Запис громадян на особистий прийом до голови районної державної адміністрації здійснюється за:

5.2.1. Пред’явлення документа, що посвідчує особу.

5.2.2. Зазначення прізвища, імені та по батькові особи, місця реєстрації, соціального статусу, що підтверджується відповідним документом.

5.2.3. Зазначення змісту порушеного питання та фактів звернення до органів та/або посадових осіб, до компетенції яких належить вирішення питання, з приводу якого особа має намір відвідати особистий прийом  громадян, і результат розгляду цього питання вищевказаними органами та/або посадовими особами, що підтверджується відповідними письмовими документами.

5.3. Під час запису громадянам даються роз’яснення щодо можливості розгляду їх звернень з порушених питань першим заступником, заступниками та керівником апарату районної державної адміністрації у дні особистого прийому або згідно з поданою письмовою заявою.

5.4. Особистий прийом громадян відвідують лише ті особи, які попередньо були записані.

5.5. Прийом Героїв Радянського Союзу, Героїв України, Героїв Соціалістичної Праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни, жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», проводиться першочергово.

5.6. Запис на повторний прийом особи (протягом року) з питання, яке вже розглядалося головою районної державної адміністрації, може бути зроблено лише у тому випадку, коли питання, порушене у першому обґрунтованому зверненні, не було вирішено по суті.

У разі повторного звернення громадянина вивчаються архівні матеріали з порушеного питання, з’ясовуються обставини, що його зумовили, надаються відповідні роз’яснення.

6. Відповідно до тематики питань, піднятих заявниками, у особистому прийомі приймають участь перший заступник, заступники голови та керівник апарату районної державної адміністрації.

7. За потреби, що визначається посадовою особою, яка проводить прийом громадян, або головним спеціалістом по роботі зі зверненнями громадян загального відділу апарату районної державної адміністрації, до участі в особистому прийомі громадян керівництвом районної державної адміністрації запрошуються посадові особи, до компетенції яких належить вирішення питання, або на запит головного спеціаліста по роботі зі зверненнями громадян загального відділу апарату районної державної адміністрації структурними підрозділами надаються документи, інші матеріали, необхідні для обґрунтованого розгляду звернення під час особистого прийому.

8. Список громадян на особистий прийом до голови районної державної адміністрації із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові разом з документами, зазначеними у пункті 6 цього Порядку, подається виключно голові районної державної адміністрації.

9. У разі, коли порушене громадянином питання вирішити на особистому прийомі неможливо через складність і необхідність додаткового вивчення, громадянинові може бути запропоновано викласти його у формі письмового звернення.

Подане громадянином на особистому прийомі звернення розглядається у порядку, встановленому чинним законодавством.

Про результати розгляду звернення громадянину повідомляється письмово або усно, за його бажанням.

10. Звернення громадян на особистому прийомі реєструється відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року № 348.

11. Відповідно до чинного законодавства та рішення, прийнятого під час особистого прийому посадовою особою, яка здійснює особистий прийом, структурні підрозділи районної державної адміністрації, територіальні органи міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, яким доручено його опрацювання, зобов’язані в установлені законодавством терміни підготувати заявнику відповідь по суті питання за підписом особи, що проводила особистий прийом, або, в разі розгляду звернення в районних установах і організаціях, інформується та посадова особа, доручення якої виконувалося.

12. Головний спеціаліст по роботі зі зверненнями громадян загального відділу апарату районної державної адміністрації здійснює систематичний аналіз та узагальнення звернень громадян на особистому прийомі, терміни розгляду яких порушено, та, за потреби, інформує керівництво районної державної адміністрації.

Вінницька районна державна адміністрація

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Вінницької райдержадміністрації www.vinrda.gov.ua.