Пошук по сайту

Архів новин

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
38665124
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
Цього місяця
Попередній місяць
Весь час
894
40658
103417
38429991
483055
701968
38665124

Ваш IP: 44.192.48.196
21 червня 2024 00:20

РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 5 січня 2017 року № 1 "Про затвердження графіків особистого прийому та особистого виїзного прийому громадян головою районної державної адміністрації, першим заступником та заступником голови"

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 5 січня 2017 року                    № 1

Про затвердження графіків особистого прийому та особистого виїзного прийому громадян головою районної державної адміністрації, першим заступником та заступником голови

 

Відповідно до статей 25, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 22 Закону України «Про звернення громадян» та у зв’язку з кадровими змінами:

1. Затвердити такі, що додаються:

1.1. Графік особистого прийому громадян головою районної державної адміністрації, першим заступником та заступником голови.

1.2. Графік особистого виїзного прийому громадян головою районної державної адміністрації, першим заступником та заступником голови.

1.3. Порядок організації та проведення особистого прийому громадян в районній державній адміністрації.

2. Організаційному відділу апарату районної державної адміністрації (Кушнір Л.М.) опублікувати графіки особистого прийому та особистого виїзного прийому громадян керівництвом районної державної адміністрації в місцевих засобах масової інформації та на сторінці веб-сайту Вінницької районної державної адміністрації.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 12.06.2015 року № 253 «Про затвердження графіків особистого прийому та особистого виїзного прийому громадян головою районної державної адміністрації, першим заступником та заступником голови».

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на  керівника апарату районної державної адміністрації Орловську О.Л.

 

Голова районної державної

адміністрації                                                                М.І.ДЕМЧЕНКО

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови районної

державної адміністрації

від ____________2017 року № ____

 

 

Г Р А Ф І К

особистого прийому громадян головою районної державної адміністрації, першим заступником та заступником голови

№ з/п Прізвище, ім`я, по батькові Посада Дні та місце прийому Години прийому
1

ДЕМЧЕНКО

Михайло Іванович

Голова районної державної адміністрації

Попередній запис на прийом:

Другий, четвертий вівторок кожного  місяця

райдержадміністрація

(тел. 67-32-04)

9.00-12.00

Прийом:

Перший, третій вівторок кожного місяця

райдержадміністрація

(кабінет голови)

9.00-13.00
2   Перший заступник голови районної державної адмніністрації

Перший, третій четвер кожного місяця

райдержадміністраія (кабінет першого заступника)

9.00-13.00
3

БЕГУС

Олег Михайлович

Заступник голови районної державної адміністрації

Другий, четвертий, четвер кожного місяця

райдержадміністрація (кабінет заступника)

9.00-13.00

 

_________________________________________

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови районної

державної адміністрації

від ____________2017року № ____

 

 

 

 

Г Р А Ф І К

особистого виїзного прийому громадян головою районної державної адміністрації, першим заступником та заступником

№ з/п Прізвище, ім`я, по батькові Посада Дні прийому Години прийому
1

ДЕМЧЕНКО

Михайло Іванович

Голова районної державної адміністрації Другий, четвертий четвер кожного місяця 10.00-13.00
2   Перший заступник голови районної державної адмніністрації Перша, третя середа кожного місяця 10.00-13.00
3

БЕГУС

Олег Михайлович

Заступник голови районної державної адміністрації Друга, четверта середа кожного місяця 10.00-13.00_____________________________________

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови районної

державної адміністрації

від ________2017 року № _______

 

 

П О Р Я Д О К

організації та проведення особистого прийому

громадян в районній державній адміністрації

 

1. Особистий прийом громадян головою районної державної адміністрації, першим заступником та заступником голови (далі – керівництвом районної державної адміністрації) проводиться відповідно до затвердженого графіку та цього Порядку.

2. В робочі дні, коли за графіком немає особистого прийому громадян керівництвом районної державної адміністрації, прийом громадян проводиться головним спеціалістом загального відділу апарату районної державної адміністрації з 10.00 до 13.00 та з 14.00 до 16.00 години.

3. Інформація про Порядок і графік особистого прийому громадян керівництвом районної державної адміністрації опубліковується у Вінницькій регіональній газеті «Подільська зоря», розміщується на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації, у приміщеннях районної державної адміністрації, та органів місцевого самоврядування в доступному для вільного огляду місцях.

4. Головним спеціалістом загального відділу апарату районної державної адміністрації роз’яснюється Порядок організації та проведення особистого прийому громадян в районній державній адміністрації особам, які бажають записатись на особистий прийом, та надається необхідна інформація щодо цього.

5.Особистий прийом громадян головою районної державної адміністрації проводиться за попереднім записом у такому порядку:

5.1. Громадянин звертається з документом, що посвідчує  особу до головного спеціаліста загального відділу апарату районної державної адміністрації в 2-й та 4-й вівторок  кожного місяця з 09.00 до 12.00 години.

5.2. Запис громадян на особистий прийом до голови районної державної адміністрації здійснюється за:

5.2.1. Пред’явлення документа, що посвідчує особу.

5.2.2. Зазначення прізвища, імені та по батькові особи, місця реєстрації, соціального статусу, що підтверджується відповідним документом.

5.2.3. Зазначення змісту порушеного питання та фактів звернення до органів та/або посадових осіб, до компетенції яких належить вирішення питання, з приводу якого особа має намір відвідати особистий прийом  громадян, і результат розгляду цього питання вищевказаними органами та/або посадовими особами, що підтверджується відповідними письмовими документами.

5.3. Під час запису громадянам даються роз’яснення щодо можливості розгляду їх звернень з порушених питань першим заступником та заступником голови у дні особистого прийому або згідно з поданою письмовою заявою.

5.4. Особистий прийом громадян відвідують лише ті особи, які попередньо були записані.

5.5. Прийом військовослужбовців – учасників антитерористичної операції та членів родин військовослужбовців, загиблих у ході її проведення, жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», інвалідів Великої Вітчизняної війни, Героїв Соціалістичної Праці, Героїв Радянського Союзу, Героїв України, проводиться першочергово.

5.6. Запис на повторний прийом особи (протягом року) з питання, яке вже розглядалося головою районної державної адміністрації, може бути зроблено лише у тому випадку, коли питання, порушене у першому обґрунтованому зверненні, не було вирішено по суті.

У разі повторного звернення громадянина вивчаються архівні матеріали з порушеного питання, з’ясовуються обставини, що його зумовили, надаються відповідні роз’яснення.

6. Відповідно до тематики питань, піднятих заявниками, у особистому прийомі приймають участь перший заступник та заступник голови.

7. За потреби, що визначається посадовою особою, яка проводить прийом громадян, або головним спеціалістом загального відділу апарату районної державної адміністрації, до участі в особистому прийомі громадян керівництвом районної державної адміністрації запрошуються посадові особи, до компетенції яких належить вирішення питання, або на запит головного спеціаліста загального відділу апарату районної державної адміністрації структурними підрозділами надаються документи, інші матеріали, необхідні для обґрунтованого розгляду звернення під час особистого прийому.

8. Список громадян на особистий прийом до голови районної державної адміністрації із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові разом з документами, зазначеними у пункті 6 цього Порядку, подається виключно голові районної державної адміністрації.

9. У разі, коли порушене громадянином питання вирішити на особистому прийомі неможливо через складність і необхідність додаткового вивчення, громадянинові може бути запропоновано викласти його у формі письмового звернення.

Подане громадянином на особистому прийомі звернення розглядається у порядку, встановленому чинним законодавством.

Про результати розгляду звернення громадянину повідомляється письмово або усно, за його бажанням.

10. Звернення громадян на особистому прийомі реєструється відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року № 348.

11. Відповідно до чинного законодавства та рішення, прийнятого під час особистого прийому посадовою особою, яка здійснює особистий прийом, структурні підрозділи районної державної адміністрації, територіальні органи міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, яким доручено його опрацювання, зобов’язані в установлені законодавством терміни підготувати заявнику відповідь по суті питання за підписом особи, що проводила особистий прийом, або, в разі розгляду звернення в районних установах і організаціях, інформується та посадова особа, доручення якої виконувалося.

12. Головний спеціаліст загального відділу апарату районної державної адміністрації здійснює систематичний аналіз та узагальнення звернень громадян на особистому прийомі, терміни розгляду яких порушено, та, за потреби, інформує керівництво районної державної адміністрації.

 

_______________________________

 

 

 

з/п

Вінницька районна державна адміністрація

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Вінницької райдержадміністрації www.vinrda.gov.ua.