Пошук по сайту

22714333
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
Цього місяця
Попередній місяць
Весь час
15483
34840
166516
22302560
15483
930307
22714333

Ваш IP: 44.200.40.195
01 липня 2022 17:49

Денис Шмигаль запропонував Міжнародній фінансовій корпорації приєднатися до відбудови українських міст

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час робочого візиту у Вашингтон провів зустріч із Керуючим директором та Виконавчим віце-президентом Міжнародної фінансової корпорації Махтаром Діопом.

Очільник Українського Уряду розповів про масштаби руйнувань внаслідок злочинних дій росії та висловив сподівання щодо підтримки Міжнародної фінансової корпорації в питанні відбудови житлового фонду та об’єктів соціальної інфраструктури.

«Україна планує здійснювати відбудову за принципами зеленої економіки. Зараз ми працюємо над планом відбудови. Запрошуємо Міжнародну фінансову корпорацію приєднатися до цього процесу», — сказав Денис Шмигаль.

Також Прем’єр-міністр зазначив, що розраховує на допомогу МФК у фінансуванні відбудови транспортної інфраструктури українських міст, особливо тих, що найбільше постраждали від дій окупантів.

«Ми зацікавлені створити фінансову платформу МФК, яка дозволить фінансувати більшу кількість українських міст. Сьогодні залучення іноземних інвестицій у відновлення критичної та соціальної інфраструктури є одним із найважливіших питань порядку денного України», — додав очільник Уряду.

Окрім того, Денис Шмигаль акцентував увагу на необхідності продовження проектів державно-приватного партнерства після перемоги України. Зокрема, це стосується реалізації концесійних проектів в аеропортах, залізничних станціях, морських портах, а також проектів державно-приватного партнерства у дорожній галузі.

Вас може зацікавити:

Вінницька районна державна адміністрація

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Вінницької райдержадміністрації www.vinrda.gov.ua.