Пошук по сайту

46235523
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
Цього місяця
Попередній місяць
Весь час
3869
21349
112632
46011782
132429
543902
46235523

Ваш IP: 216.73.216.0
08 червня 2025 08:05

Прем’єр-міністр: Ми показали на весь світ, а головне самі собі, що Україна є демократичною країною

Перший тур виборів Президента України відбувся і пройшов у демократичний спосіб, коли кожен міг прийти і висловити свою думку. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, коментуючи результати волевиявлення.

«Завершився перший тур. Ми показали на весь світ, а головне самі собі, що Україна є демократичною країною. Всі мали можливість прийти і віддати свій голос - за покликом серця і розуму», - сказав Прем’єр-міністр.

Глава Уряду зазначив, що ці вибори відзначилися значною явкою виборців. «Це не просто цифра. Мова про те, що українці мали бажання прийти на вибори, віддати свій голос, і розуміння того, що побудувати майбутнє ми можемо тільки разом. Кожен зробив те, що від нього як громадянина залежить», - наголосив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр додав, що попереду другий тур. І дуже важливо, аби програми кандидатів були реалістичними, їхнє бачення розвитку України – чітким, а вибір громадян співпадав з їхніми бажаннями. Українці не один раз розчаровувалися, і зараз, впевнений Прем’єр-міністр, розчарувань допустити неможливо.

Володимир Гройсман також зауважив, що його завдання, як Глави Уряду, залишається незмінним – забезпечити стабільність в державі.

Вінницька районна державна адміністрація

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Вінницької райдержадміністрації www.vinrda.gov.ua.