Пошук по сайту

49212102
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
Цього місяця
Попередній місяць
Весь час
7923
19818
69419
49050480
94001
650638
49212102

Ваш IP: 216.73.216.180
06 листопада 2025 11:26

Припинення вогню не може бути без чітких і зрозумілих гарантій безпеки для України – Президент

Щоб настало припинення вогню, Україні потрібно мати надійні гарантії безпеки. Про це Президент Володимир Зеленський заявив на пресконференції в Брюсселі після засідання Європейської ради.

«Ми не можемо жити із замороженим конфліктом. Коли йдеться про припинення вогню в будь-якому конфлікті, у будь-якій війні, люди знають, що буде після цього, чим усе закінчиться. Треба знати, що буде завтра, для того, щоб сьогодні робити припинення вогню», – пояснив Глава держави.

Президент наголосив, що Україна як ніхто хоче закінчення війни та встановлення сталого миру. Водночас Росія не хоче миру й постійно це демонструє. 

Володимир Зеленський зазначив, що для досягнення миру Україна має бути в сильній позиції. Її складові – гарантії безпеки та чітка позиція партнерів щодо цього, стабільний фронт і виконання домовленостей про оснащення й тренування українських бригад.

Також необхідна фінансова підтримка, яка зараз, зокрема, забезпечена рішенням G7 про виділення Україні 50 млрд дол. США у вигляді кредиту. Його погашення відбуватиметься коштом доходів від заморожених російських активів.

Крім того, Президент наголосив на тому, що для припинення вогню важлива сильна позиція нової адміністрації США, готової до посилення України та тотальних санкцій проти РФ.

Вас може зацікавити:

Вінницька районна державна адміністрація

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Вінницької райдержадміністрації www.vinrda.gov.ua.