Пошук по сайту

22712572
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
Цього місяця
Попередній місяць
Весь час
13722
34840
164755
22302560
13722
930307
22712572

Ваш IP: 44.200.40.195
01 липня 2022 16:00

Руслан Стефанчук: Цінуємо активні зусилля дружньої Польщі щодо наближення нашої країни до найвищої цілі — набуття членства в ЄС

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук подякував Президенту Республіки Польща Анджею Дуді за те, що він є першим лідером іноземної держави, який за час повномасштабного російського вторгнення виступає безпосередньо в Парламенті України.

«Дозвольте висловити слова глибокої подяки польському народу, Вам особисто, а також Уряду Республіки Польща за тверду й непохитну підтримку незалежності, суверенітету й територіальної цілісності України та допомогу. Ви відкрили свої домівки та серця для українців», — зазначив Руслан Стефанчук.

Він поінформував, що в Республіці Польща знайшли прихисток понад три млн українців. Братній польський народ відгукнувся на біду, яка прийшла в українські домівки.

«Такі шляхетні вчинки ніколи не забуваються», — наголосив Руслан Стефанчук.

Він нагадав, що українці мріють про набуття повноправного членства в ЄС, і висловив сподівання, що найближчим часом Європейською Радою буде ухвалено стратегічно важливе рішення про надання Україні статусу кандидата на членство в ЄС.

«Ми високо цінуємо активні зусилля дружньої Польщі щодо наближення нашої країни до найвищої цілі. Ми віримо, що прапор Європейського Союзу в недалекому майбутньому займе своє почесне місце в залі Верховної Ради», — висловив сподівання Руслан Стефанчук.

Вас може зацікавити:

Вінницька районна державна адміністрація

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Вінницької райдержадміністрації www.vinrda.gov.ua.