Пошук по сайту

Анонси подій

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
9968076
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
Цього місяця
Попередній місяць
Весь час
3405
20132
3405
9840158
200682
535365
9968076

Ваш IP: 3.226.97.214
13 липня 2020 03:57

Уряд створив Комісію з питань захисту бізнесу та схвалив законопроект для передачі гуртожитків територіальним громадам

16 жовтня, Кабінет Міністрів України на своєму засіданні утворив Комісію з питань захисту бізнесу при Кабінеті Міністрів України. Цей орган буде проводити аналіз стану справ та причин виникнення проблем у бізнесу в процесі реалізації державної політики, а також буде вивчати роботу центральних та місцевих органів державної влади з метою формування кращих умов для захисту бізнесу від незаконного впливу суб'єктів владних повноважень.

Крім того, Уряд схвалив порядок та умови страхування професійної відповідальності арбітражного керуючого, щоб зменшити можливу шкоду внаслідок помилок або неумисних дій під час процедури банкрутства. Відтепер збитки будуть відшкодовуватися за рахунок страхових виплат. Документ розроблений у відповідності до вимог Кодексу з питань банкрутства, який набуде чинності 21 жовтня 2019 року.

Уряд також скасував розпорядження про передачу цілісного майнового комплексу Калуської ТЕЦ у власність територіальної громади м. Калуш. Відтак ТЕЦ залишиться на балансі ДП «Калуська теплоелектроцентраль-нова».

Уряд також визнав спроможними ще 10 об'єднаних територіальних громад у 9 областях України. Відтепер ці громади матимуть кращі фінансові можливості для розвитку власної інфраструктури, зокрема доріг місцевого значення, будівництва та обслуговування шкіл, дитячих садочків, об'єктів комунального сервісу, підвищення якості послуг для мешканців таких громад.

Іншим рішенням Уряд схвалив законопроект «Про Загальнодержавну цільову програму передачі гуртожитків у власність територіальних громад на 2020-2021 рік». Документ дозволяє передати у власність територіальних громад гуртожитки, які перебували у статутному капіталі колишніх державних та комунальних підприємств, тощо. Це дозволить провести капітальний ремонт таких гуртожитків, а також забезпечити гідні умови проживання для тих громадян та їхніх родин, хто вже мешкає у таких гуртожитках.

Уряд також схвалив низку організаційних рішень, якими продовжує впорядкування роботи територіальних органів влади. Зокрема, об'єднав в одну юридичну особу територіальні підрозділи Державної митної служби та надав їм статус відокремлених підрозділів, щоб оптимізувати роботу служби та спростити управління структурою.

Кадрові питання

На своєму засіданні 16 жовтня Кабінет Міністрів України призначив заступника Міністра енергетики та захисту довкілля, ним став Ковалевський Станіслав Сергійович, Голову Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації, яким став Петров Валентин Володимирович, а також двох заступників Фонду державного майна, якими стали Бєлова Юлія Віалетівна та Єлейко Тарас Ярославович.

Уряд також схвалив призначення Тарасюка Юрія Володимировича головою Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області, а також погодив призначення Костюніної Юлії Олександрівни  заступником голови в Донецьку обласну державну адміністрацію.

Крім того, Уряд підтримав оголошення конкурсу на зайняття посади державного секретаря МОЗ, продовжив до 17 жовтня строк проведення конкурсів на посади голів Держекспортконтролю, Держгеокадастру, Держлісагентства та до 22 жовтня - Укрінфрапроекту.

Крім того, Урядом тимчасово покладено виконання обов'язків директора Державного підприємства «Одеський морський торговельний порт» на Маськовського Олексія Михайловича.

Вас може зацікавити:

Вінницька районна державна адміністрація

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Вінницької райдержадміністрації www.vinrda.gov.ua.