РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 15 серпня 2017 року № 512
Про призначення опікуна над дитиною, позбавленою батьківського піклування, ____________, 23.10.2009 року народження
Відповідно до статей 2, 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 55, 56, 58, 61-63, 67, 72, 74 Цивільного кодексу України, статті 4 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», статей 1, 3, 5, 11, 12 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», Указу Президента України від 5 травня 2008 року № 411/2008 «Про заходи щодо забезпечення захисту прав і законних інтересів дітей», на виконання п.п. 41-44 Постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», враховуючи рішення Комісії з питань захисту прав дитини при Вінницькій районній державній адміністрації від 28.07.2017 року № 73, з метою гарантії державної підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток:
- Призначити ___________, ________ року народження (паспорт: серія _______, виданий Ленінським РВ УДМС України у Вінницькій області 27.12.2012 року), що проживає за адресою: ____________, Вінницького району Вінницької області, опікуном над дитиною, позбавленою батьківського піклування, ____________, 23.10.2009 року народження (свідоцтво про народження: серія _____№ _____, видане виконкомом Лука-Мелешківської сільської ради Вінницького району Вінницької області 02.11.2009 року) та його майном відповідно до опису майна від 12.10.2016 року.
- Зобов’язати ______________, _______ року народження, вживати заходів щодо захисту цивільних прав, інтересів та дбати про збереження, використання майна підопічного, _________, _______ року народження.
- Покласти персональну відповідальність за життя, здоров’я, фізичний, психічний, духовний та моральний розвиток дитини, ________, ________ року народження, та дотримання принципу конфіденційності інформації щодо дитини на опікуна, ______________.
- Опікуну, ____________, подавати службі у справах дітей районної державної адміністрації, двічі на рік довідку про проходження __________, ________ року народження, медичних оглядів та щорічно до 20 грудня звіт про утримання і розвиток дитини, позбавленої батьківського піклування.
- Службі у справах дітей районної державної адміністрації (КучерЮ.В.):
5.1. Забезпечити передачу необхідних документів на дитину у відповідності до чинного законодавства опікуну ___________.
5.2. Здійснювати постійний контроль за умовами проживання та вихованням дитини у сім’ї опікуна.
5.3. Щорічно у встановлені законодавством України терміни готувати звіт про стан утримання і розвитку дитини у сім’ї опікуна _____________.
5.4. Ініціювати клопотання до органу опіки та піклування виконавчого комітету Лука-Мелешківської сільської ради про постановку на квартирний облік дитини, позбавленої батьківського піклування, _________, _________ року народження, у відповідності до чинного законодавства.
- Вінницькому районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Бондар Л.І.) забезпечити надання комплексу послуг, спрямованих на створення належних умов проживання та виховання у сім’ї опікуна дитини, позбавленої батьківського піклування, _____________, 23.10.2009 року народження.
- Комунальному закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради (Пасічник В.В.):
7.1. Закріпити за дитиною, ____________, ________ року народження, дільничного лікаря з метою контролю за станом здоров’я та розвитку дитини.
7.2. Забезпечити проходження двічі на рік дитиною медичного огляду та здійснення диспансерного нагляду за нею.
7.3. Щорічно до 20 грудня подавати службі у справах дітей районної державної адміністрації звіт про стан здоров’я дитини, дотримання піклувальником рекомендацій лікаря.
- Управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації (Ходацька Н.П.):
8.1. Забезпечити призначення та виплату державної соціальної допомоги на дитину відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за принципом «гроші ходять за дитиною» та інших виплат, у межах видатків, передбачених у державному бюджеті.
8.2. Щорічно до 20 грудня подавати службі у справах дітей районної державної адміністрації звіт про виплату державної соціальної допомоги на дитину.
8.3. Забезпечити щорічне безкоштовне оздоровлення дитини у дитячих оздоровчих закладах.
- Відділу освіти районної державної адміністрації (Томусяк С.М.):
9.1. Забезпечити право дитини, _____________, _________ року народження, на здобуття середньої освіти та вільний доступ до всіх видів освітніх послуг.
9.2. Щорічно до 20 грудня подавати службі у справах дітей районної державної адміністрації звіт про рівень розвитку та знань __________, _________ року народження, наявність необхідного дитячого інвентаря, що відповідає віку дитини, систематичність відвідування та своєчасність і якість виконання завдань, відвідування гуртків, секцій, позашкільних заходів, участь піклувальника у навчанні та вихованні дитини.
- Вінницькому районному відділенню поліції Вінницького відділу поліції головного управління Національної поліції у Вінницькій області (Стахов В.В.):
10.1. Забезпечити проведення комплексу заходів направлених на профілактику та запобігання правопорушень дитиною, яка влаштована у сім’ю піклувальника.
10.2. Щорічно до 20 грудня подавати службі у справах дітей районної державної адміністрації звіт про відсутність (наявність) проявів асоціальної поведінки з боку дитини, яка виховується в сім’ї опікуна.
- Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Микитюк Л.В.) забезпечити фінансування витрат на виплату державної соціальної допомоги на дитину, відповідно та в порядку вимог норм чинного законодавства.
- Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Бегуса О.М.
Голова районної державної
адміністрації М.І.ДЕМЧЕНКО