За інформацією прес-служби Державної фіскальної служби України з початку 2018 року платниками податків до органів ДФС надіслано в електронному вигляді понад 162,5 млн документів. Майже 1,7 млн суб’єктів господарювання подали звітність за цей період в електронному вигляді.
Станом на 01.07.2018 року понад 206,8 тис. суб’єктів господарювання здійснили реєстрацію податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних та майже 3,9 тис. – в Єдиному реєстрі акцизних накладних.
За січень – червень 2018 року в Єдиному реєстрі акцизних накладних зареєстровано 2,5 млн. акцизних накладних та 35 тис. розрахунків коригування до акцизних накладних. В Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН) за цей період зареєстровано понад 110,8 млн податкових накладних з сумою ПДВ понад 810,3 млрд грн. У тому числі зареєстровано понад 7 млн податкових накладних з сумою ПДВ понад 10 тис. грн.
За запитами як продавців, так і покупців з початку року направлено 38,2 млн виписок з ЄРПН.
Серед інших популярних електронних сервісів, які діють на веб-порталі ДФС, – отримання інформації про наявність платника в Реєстрі платників ПДВ. За 6 місяців поточного року опрацьовано понад 15,4 тис. таких запитів.
Також платникам надіслано понад 6,1 млн. виписок з системи електронного адміністрування ПДВ про стан рахунку в системі та суми ПДВ, на яку вони мають право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в ЄРПН.
Платникам надано понад 32,8 тис. виписок з ЄРПН на запити щодо отримання відомостей з ЄРПН по виданих податкових накладних та розрахунках коригування зареєстрованих з порушенням граничного терміну реєстрації.
Крім того, платникам надано 2,7 тис. виписок з системи електронного адміністрування з реалізації пального щодо суми податку, на яку платник акцизного податку має право зареєструвати заявку на поповнення обсягу залишку пального в СЕАРП.
З початку року платники отримали 94,7 тис. відповідей на запити щодо обсягу пального, на який платник має право зареєструвати акцизні накладні/розрахунки коригування до акцизних накладних в Єдиному реєстрі акцизних накладних.
Також, з початку року оброблено:
- 346,8 тис. запитів щодо отримання відомостей з Єдиного реєстру акцизних накладних;
- 2,1 тис. запитів щодо витягу з реєстру платників акцизного податку з реалізації пального;
- 557 запитів щодо отримання реквізитів електронного рахунку платника акцизного податку з реалізації пального;
- 460 запитів щодо стану окремого (електронного) рахунку платника акцизного податку з реалізації пального в СЕАРП.
Крім того, у січні – червні 2018 року опрацьовано понад 379 тис. заяв платників про приєднання до договору про визнання електронних документів.
З початку року ІТС «Єдине вікно подання електронної звітності» ДФС опрацьовано понад 122 тис. електронних повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків у банках та інших фінансових установах.