Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: Фізична особа-підприємець Павлюк Ганна Василівна (ФОП Павлюк Г.В.).
Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ (реєстраційний номер облікової картки платника податків ФОП): 3162228376;
Місцезнадження суб'єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти суб'єкта господарювання: 21008, Вінницька обл, Вінницький р-н, м. Вінниця, пров. Вишенька, буд. 25, тел.: (096)43-83-139,
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Місцезнаходження об’єкта/промислового майданчика: 23237, Вінницька обл., Вінницький р-н, Стрижавська територіальна громада, с-ще Славне, вул. Тиха, 104.
Мета отримання дозволу на викиди: визначення та регулювання викидів забруднюючих речовин (ЗР), які потрапляють в атмосферу при експлуатації технологічного обладнання, на отримання дозволу на викиди ЗР для існуючого об’єкту.
Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля, в якому визначено допустимість провадження планованої діяльності, яка згідно з вимогами Закону України “Про оцінку впливу на довкілля” підлягає оцінці впливу на довкілля – діяльність виробничого майданчика не підпадає вимогам Закону України від 23.05.2017 р. № 2059-VIII “Про оцінку впливу на довкілля”.
Загальний опис об’єкта (опис виробництв та технологічного устаткування): Підприємство спеціалізується на виробництві інших дерев’яних будівельних конструкцій і столярних виробів. Джерелами утворення викидів ЗР на підприємстві є: твердопаливні котли, що працюють на пелетах власного виробництва та резервні котли на дровах; пелетна установка; стаціонарний та пересувний дизельні генератори, у разі аварійного відключення світла; деревообробні верстати, що встановлені у основному виробничому та фрезерувальному цехах. Дані приміщення обладнані пилоочисним устаткуванням Циклоном. У основному цеху здійснюється фарбування, сушіння, клеєння дерев’яних виробів. Фарбувальні та сушильні камери обладнанні витяжною системою з встановленим фільтром.
Відомості щодо видів та обсягів викидів (т/рік): речовини у вигляді суспендованих твердих частинок – 6,845, вуглецю оксид – 13,623, оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту [NO + NO2]) – 0,67, діоксид вуглецю – 126,847, азоту(1) оксид (N2O) – 0,0048, НМЛОС (неметанові леткі органічні сполуки) – 1,378, метан – 0,00811, сірки діоксид – 0,906, бутилацетат – 0,061, етилацетат – 0,187, ксилол – 0,427, толуол - 321, формальдегід – 0,06, ацетон – 0,31, ціаніди – 0,173, етилцеллозольв – 0,0828.
Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва, що виконані або/та які потребують виконання: на підприємстві відсутні виробництва та устаткування, які підлягають до впровадження найкращих доступних технологій та методів керування. Заходи не передбачені.
Перелік заходів щодо скорочення викидів, що виконані або/та які потребують виконання: заходи не передбачені.
Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів: заходи не передбачені. Викиди забруднюючих речовин відповідають вимогам законодавства.
Адреса Вінницької обласної військової (державної) адміністрації, до якої можуть надсилатися зауваження та пропозиції громадськості щодо дозволу на викиди: 21050 Вінницька обл, м. Вінниця, вул. Соборна, 70. Тел. 0432 592 110
Строки подання зауважень та пропозицій: приймаються протягом 30 календарних днів з дати опублікування інформації в газеті.