Визначено 34 проєкти з реконструкції та капітального ремонту доріг для фінансування у 2021 році за рахунок коштів державного дорожнього фонду та співфінансування з місцевих бюджетів.
Органами місцевого самоврядування на конкурсний відбір було представлено 178 проєктів, 175 з яких відповідають визначеним критеріям відбору.
Проєкти представлено на суму 749,0 млн грн., реалізація яких можлива за рахунок коштів державного дорожнього фонду на суму 563,9 млн грн, коштів місцевих бюджетів на суму 185,1 млн грн.
Перелік доріг і вулиць комунальної власності територіальних громад Вінницького району, які ремонтуватимуть в 2021 році:
Село Агрономічне. Капітальний ремонт дорожнього покриття з влаштуванням тротуарів частини вулиці Мічуріна.
Місто Вінниця. Капітальний ремонт дороги та тротуару по вул. Д. Нечая (від вул. Московської до вул. Брацлавська).
Гніванська громада. Реконструкція дорожнього покриття частини вулиці Подільська в м. Гнівань. Реконструкція дорожнього покриття по вул. Молодіжна в с. Могилівка.
Місто Іллінці. Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Мирна.
Літинська громада. Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Молодіжна (від переор. вул. Кармелюка до буд. №111) та проїзд до перехр. вул. Трипільська і Подільська в смт Літин.
Місто Погребище. Капітальний ремонт проїжджої частини та тротуарного покриття по вул. Б. Хмельницького (від межі між будинками 77-79 до межі між будинками №113-115, за виключенням будинків №93, №95, №97, №99).
Сутисківська громада. Капітальний ремонт дорожнього покриття дороги між населеними пунктами Сутиськівської ОТГ від селища Сутиски до с. Шершні.
Турбівська громада. Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Княгині Ольги в смт. Турбів
Якушинецька громада. Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Я. Мудрого в селищі Березина.
Критеріями відбору об’єктів визначено:
- розташування та спрямованість ділянки вулично-дорожньої мережі населеного пункту до закладів охорони здоров’я, шкіл, об’єктів соціально-культурного призначення та місць масового перебування населення, історичних пам’яток та туристичних об’єктів;
- наявність на вулично-дорожній мережі населеного пункту маршрутів шкільних автобусів та громадського транспорту;
- значимість ділянки вулично-дорожньої мережі населеного пункту за інтенсивністю руху та пропускною здатністю;
- реалізація комплексних рішень з розвитку дорожньої інфраструктури, заходів з підвищення безпеки дорожнього руху і ліквідації місць високої аварійності;
- результат оцінки (величина індексу) транспортно-експлуатаційного стану ділянки вулично-дорожньої мережі населеного пункту;
- дотримання міжремонтних термінів капітального ремонту дорожнього одягу;
- завершення проєктів з високим ступенем готовності;
- межування ділянки вулично-дорожньої мережі населеного пункту з автомобільними дорогами загального користування.