«У 2017 році ОСББ демонструють надзвичайно високий інтерес до «теплих» кредитів. Вражає не лише сума залучених на утеплення коштів, а й кількість нових ОСББ, які долучаються до програми. Якщо у 2016 році учасниками програми ставали 10-15 ОСББ у тиждень, то цьогоріч - вже 20-25 ОСББ. Більше того, у червні 2017 року кількість нових учасників ОСББ за тиждень сягнула 34», - прокоментував результати щотижневого моніторингу програми Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.
Статистика свідчить, що ОСББ усвідомлюють цілу низку переваг участі у програмі «теплих» кредитів. По-перше, за умовами програми ОСББ отримують з держбюджету чимале відшкодування своїх витрат на утеплення, а саме – від 40% до 70%.
По-друге, ОСББ можуть скористатися місцевими програмами здешевлення «теплих» кредитів і одержати подвійну, а інколи й потрійну компенсацію коштів. Так вчинило, наприклад, харківське ОСББ «Злагода». Встановивши ІТП на суму 231 тис. грн, ОСББ отримало 92 тис. грн з держбюджету, 46 тис. грн з обласного бюджету і ще 46 тис. грн. з міського бюджету Харкова.Фактично ОСББ придбало ІТП за 20% від його ринкової вартості.
Тож, завдяки програмі «теплих» кредитів ОСББ заощаджують половину і більше своїх коштів при впровадженні енергоефективних заходів. На цьому позитивні моменти не закінчуються. Мешканці будинків значно менше сплачуватимуть за комунальні послуги, а в оселях пануватиме тепло і комфорт.
Важливий і той факт, що після впровадження енергоефективних заходів вартість квартири стрімко зростає.
Загалом, за два роки дії програми її учасниками стали 930 ОСББ, які залучили в державних банках 128,6 млн грн. на реалізацію енергоефективних заходів у багатоповерхівках.