Завдяки інвестиціям в освіту Кабмін прогнозує збільшення кількості опорних шкіл та побудову нових навчальних закладів. «Уряд інвестує в освіту – це послідовна політика. Порівняно з бюджетом 2016-го, цього року видатки на освіту збільшені з 5,72 відсотка ВВП до 6,52 відсотка ВВП. Загалом зведений бюджет на освіту цьогоріч становить 168,6 мільярда гривень проти 129,4 мільярда минулого року», - каже Лілія Гриневич.
Згідно рекомендації до навчання учнів початкових класів у нинішньому навчальному році в першому класі школярі не отримуватимуть домашніх завдань. Їм не ставитимуть оцінок. У 2-4 класах обсяг роботи вдома має бути незначним.
«До масштабного запровадження нового державного стандарту повинні пройти перепідготовку понад 22 тис. вчителів. Зараз триває доопрацювання модельного курсу для цих педагогів, а також розробка дистанційній складової їх навчання», - зазначила міністр.
За словами Гриневич, більшість областей відповідально поставилися до підготовки початкових класів в 100 школах, які будуть пілотувати новий держстандарт початкової освіти в цьому році.
Джерело : комунальна регіональна газета "Подільська Зоря"