З 9 по 11 червня для освітян Вінницького району відбувся Всеукраїнський «Методичний он-лайн-Fest Ільківка – 2020. Сім практичних кроків до особистої ефективності педагога».
Ідейною натхненницею та модераторкою заходу була Олена Наскальна – директорка Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради, вона презентувала роботу установи, представила логістику заходу, ознайомила з програмою та спікерами методичного Festу.
Перший день роботи був присвячений темі екологічного виховання. Спікери Кирило Томляк та Катерина Левик познайомили освітян із можливостями мобільного додатку «Кліматичні краплі». Лариса Степанець продовжила тему екології та акцентувала увагу на важливості екологічної освіти дітей.
Тетяна Григораш, методистка КУ «Вінницький районний методичний центр закладів освіти», ознайомила учасників із тематикою творчих майстерень та представила спікерів події. Цікаво презентували тему Олена Солоїд та Вікторія Турчак: «Як вчителю повернути собі енергію, коли робота більше не надихає». Детально представив досвід роботи по впровадженню змішаного навчання «Переверніть своє уявлення про навчання» спікер - Олег Слушний.
На третій день освітянської події модераторка Галина Продан, методист КУ «ВРМЦЗО» ВРР, познайомила учасників із спікерками Львівщини. На творчій майстерні Лілія Свистович презентувала досвід роботи Винниківської загальноосвітньої санаторної школи-інтернатну з теми: «Школа догори дригом».
Також стали учасниками офлайн частини уроку Оксани Клепуц на тему: «Підвищення мотивації учня шляхом змішаного уроку». Пані Оксана зосередила увагу освітян на зміні ставлення до дитини, а саме, як мотивувати учнів до навчання. Продовжила зазначену тему спікерка Оксана Бутчак, демонструючи етапи створення освітнього середовища, а також, ознайомила колег з мультимедійними додатками, які можна використовувати на уроках.
Олена Наскальна, директорка Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради в заключній частині заходу узагальнено проаналізувала триденну роботу «Методичного Festу», подякувала спікерам за співпрацю, цікавий і корисний досвід, учасникам та учасницям події за активну участь.
Наразі, така освітянська подія дозволяє перейти від теорії до практичного втілення задумів, довести на практиці, що не варто боятися змін, що це реально конструктивно працювати в команді, залишаючись індивідуальністю.