Сьогодні, 3 лютого, відбулася колегія Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області, де підбивали підсумки роботи за 2021 рік.
Перший заступник Голови ОДА Наталя Заболотна акцентувала увагу на фаховості і професіоналізмі команди, яка працює на Вінниччині: « Це ті люди, які забезпечують стабільне фінансування та своєчасну виплату пенсій 438,6 тис. пенсіонерів Вінниччини. Завдяки 11 запланованим та позаплановим перерахункам, проведеним протягом року, відбулось суттєве зростання розміру пенсій наших громадян. А що вже казати про 38 тис. індивідуальних перерахунків…»
За 2021 рік зріс середньомісячний розмір пенсії:
▪На 11% для цивільних пенсіонерів – становить 3 192,80 грн;
▪На 40% для пенсіонерів силових структур – становить 7 610,06 грн.
За минулий рік зріс і рівень цифровізації послуг, якого досяг Пенсійний фонд і продовжує їх розвивати та вдосконалювати. Це 204,2 тис. зареєстрованих на веб-порталі Фонду жителів області, близько 49 тис. оцифрованих трудових книжок, понад 26,8 тис. заяв, поданих жителями Вінниччини на автоматичне призначення пенсії, яке сьогодні можна здійснити без відвідування Фонду.
Це ще не увесь перелік послуг, які надає сьогодні ГУ Пенсійного фонду України у Вінницькій області.
Проте не меншою популярністю користуються й послуги кваліфікованих працівників Головного управління, які сьогодні є в кожному куточку області. «Послугами скористались 376 тис. громадян.Також змогли налагодити плідну співпрацю з 100% територіальних громад Вінниччини – створили 63 віддалених робочих місця з обслуговування громадян, в тому числі 8 - на постійній основі, в Центрах надання адміністративних послуг. Це Джулинська, Гніванська, Козятинська Вороновицька, Дашівська, Крижопільська, Городківська, Чернівецька ТГ»,- зазначила Наталя Заболотна.
Посадовиця також зауважила, що Вінницьке управління Пенсійного фонду є однією з перших державних установ області, яка почала, і активно продовжує впроваджувати архітектурну доступності у своїх приміщеннях, піклуючись про всі категорії своїх клієнтів.
Сьогодні, з 29 приміщень Головного управління, де здійснюється прийом громадян, 21 - інклюзивні.Протягом 2021 року, з урахуванням вимог інклюзії проведено 4 капітальних ремонти в сервісних центрах: м. Ладижин, смт Теплик, м. Немирів та м. Шаргород, на суму 5,8 млн грн. До того ж, всі приміщення отримали висновки експертів центру «Гармонія».
«Особливо хочеться подякувати пенсійникам за інформаційну роботу. Facebook-сторінка Головного управління свідчить про високий рівень експертності установи її прогресивність та відкритість. Ви є своєрідним магнітом, який притягує та об’єднує людей з активною життєвою позицією. Бажаю й далі усім працівникам продовжувати у тому ж руслі. За вашими плечима - величезна кількість важливої роботи, адже ви відповідаєте за найстаршу верству населення. Впевнена,що у цьому році результати будуть ще кращими!» - підкреслила Наталя Заболотна та побажала пенсійникам області успіхів у нелегкій, але дуже потрібній справі.