Цими днями у виставковому залі Вороновицького музею історії авіації, відбулось свято вшанування видатного земляка Володимира Максимовича Перепелюка. Знаного музиканта, кобзаря, природолюба, письменника, який 26 років був провідним солістом хору Верьовки, згадували друзі, родина, односельчани, діячі культури і мистецтва під звуки невмирущої бандури на святі кобзарського мистецтва ім. В.Перепелюка „Струни вічності”, присвяченого 108 - й річниці з дня народження кобзаря.
Розпочалось свято покладанням квітів на могилу В.М.Перепелюка.
На свято завітали представники районної та місцевої влади, жителі селища, учні Вороновицької ЗОШ №1, ПТУ -14, викладачі та вихованці Вороновицької школи мистецтв, музичні колективи Вінницького району.
Запам’ятався кобзар в першу чергу створенням і виконанням чудових пісень і дум таких як: „Дума про визволення України від фашистських загарбників”, „Про Ковпака”, „Доріженька”, „Нема гірше, як в неволі”, „Невільницький плач”, „Про Палія”, „Ой у полі билиночка хилитається”, „Ластівонька”, „Забудь мене” та ін. Давню манеру виконання кобзарських дум Володимир Максимович перейняв від кобзарів Є.Мовчана, П.Носача, послідовників знаменитого кобзаря О.Вересая.
Значна кількість творів В.Перепелюка увійшла до репертуару професійних і самодіяльних колективів України. Вільна будова пісенної строфи, а також речитатив надають творам Володимира Перепелюка епічного характеру, притаманного імпровізаційному стилю української народної музики.
Насичена концертна програма була представлена колективами бандуристів і солістів Вороновицької школи естетичного виховання: дует бандуристок Олени Бацілко та Сніжани Сірохи, а учасники вокального ансамблю „Феєрія” виконали пісню В.Перепелюка „Тихо над річкою”, викладач школи Руслан Мавзолевський прочитав оповідання В.Перепелюка „Ворон – крук”.
Із захопленням зустріли присутні виступ гурту „Викрутаси” (кер. І.Нікітенко) Вороновицького БК. Зачарували своїм співом і грою на бандурі сестрички Ярослава і Святослава Терещенко – Гуменського БК. Співачка і бандуристка Наталія Мартинів на завершення концерту виконала пісню „Це моя Україна”.
Після концертної програми було проведено екскурсію по експозиції музею В.Перепелюка, де знову і знову згадували про багатогранність таланту знаного земляка.
Працівниками музею організовано фотовиставку „З колекції музею В.Перепелюка. Славному кобзареві присвячується”, на якій представлено світлини ще далеких 30 – х р. ХХ ст. і ті які закарбували останні роки життя В.М. Перепелюка. На згадку про свято присутні і артисти мали змогу сфотографуватись напам’ять в музеї біля експонатів, а це музичні інструменти, рукописи і фотографії, виставка „Геніальна художниця природа”.
Помер Володимир Максимович 3 липня 2000 - го року, за чотири місяці до свого 90 – ліття. В пам’ять про нього у Вороновицькому музеї історії авіації відкрито меморіальну кімнату - музей кобзаря Володимира Перепелюка. З тих пір щороку в листопадові дні , до дня народження (8.11.1910 р.) кобзаря в музеї збираються шанувальники таланту В.М.Перепелюка.