Відкриття довгоочікуваного водогону стало радісною подією для всіх жителів села Тютюнники Мізяківсько-Хутірської сільської ради.
Проблема із питною водою для жителів села виникла в минулому році - у зв’язку із посушливим літом та відсутністю дощів, які призвели до зникнення води у криницях. Нестача води для селян найбільш відчутна, адже їм потрібно дбати ще й про свої господарства. Аби вирішити таке важливе питання, жителі села звернулася до керівника району Михайла Демченка, місцевої влади та підприємців.
Централізоване водопостачання проводилось тільки по вулицях, а до кожного двору жителі «підключались» самотужки. Протяжність збудованого водогону становить 1,3 км, довжина свердловини – 90 м. Відтепер 36 дворів мають централізоване водопостачання до своєї оселі. Вартість робіт складає понад 750 тис.грн. – це кошти місцевих жителів, підприємців та сільської ради.
З нагоди такої події до села Тютюнники завітали голова районної державної адміністрації Михайло Демченко, заступник керівника апарату-начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Світлана Лендя, Мізяківсько-Хутірський сільський голова Василь Король та місцеві підприємці.
Після вручення гостям запашного короваю, до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Михайло Демченко. Він привітав жителів з такою важливою для села подією – відкриттям водогону, подякував усім, хто долучився до реалізації проєкту. «Я дуже радий за вашу громаду. Завдяки вашій наполегливості, ми спільно завершили найважливіший для вас проєкт – проведення водогону, який в подальшому працюватиме на користь людей. Наступним етапом у селі буде – проведення освітлення», - наголосив керівник району.
Жителі громади розповіли, з чого все розпочалось і який тернистий шлях довелось пройти, досягаючи поставленої мети. Щиро подякували директору ТОВ «Колорит Агро» Володимиру Геновському та ТОВ «Правнича компанія «СПРАВА» Олександру Кошелєву за неабияку фінансову допомогу в спорудженні нового водогону.
Будівництво водогону у селі Тютюнники вкотре доводить, що будь-які проблеми людей спільними і злагодженими діями влади, громади та меценатів можна вирішити, потрібно тільки бажання, а воно, як видно на прикладі села, у місцевої влади та підприємців є.