Активний руховий відпочинок – запорука здоров’я і доброго настрою дітей, їхнього постійного інтересу до фізичних вправ, уміння застосовувати набуті рухові навички в повсякденні. Оскільки діти мають особливу потребу у високій емоційній насиченості буття, особливе місце в системі фізичного виховання відводиться святам і спортивним розвагам, що дають можливість створити у дошкільників радісний настрій, викликати позитивні емоції, допомагають дитині самовиразитися, розкрити свій внутрішній потенціал, проявити творчість у руховій діяльності.
З нагоди святкування Дня Державного Прапора, а також, напередодні державного свята Дня Незалежності України, в Михайлівському закладі дошкільної освіти «Мальва» Гуменської сільської ради проведено козацькі забави за мотивами «Малих Олімпійських ігор». Метою розваги було виховувати почуття патріотизму, почуття гордості та пошани до оборонців рідного краю, осмислення себе, своєї особистості як частки великого українського народу.
Колектив дитячого закладу, його вихованці і батьки з самого ранку були налаштовані на цікавий хід подій протягом дня. З гарним настроєм діти разом з вихователями, батьками і працівниками дитячого садка взяли активну участь у спортивних змаганнях.
Сяючі очі дітей, усміхнені обличчя, радісний щебіт, небажання залишати цікавий світ гри – ось на такому емоційно-піднесеному рівні відбулося ще одне свято в дошкіллі.
В заході взяв участь голова Вінницької районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу «Україна» Родіон Юсумбелі, який вручив благодійникам грамоти та подяки від голови районної державної адміністрації Михайла Демченка.
Родіон Андрійович привітав усіх присутніх із Днем Незалежності, подякував усім, хто долучився до заходу, а також, привіз сучасний спортивний інвентар.
Методист Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Світлана Коваль, яка відповідає за дошкільну освіту району, зазначила, що велику увагу приділено формуванню у дітей здорового способу життя, бажання берегти його, як основний елемент загальнолюдської культури.